Terazi, Akrep ve Yay fantezileri

Terazi, Akrep ve Yay fantezileri

Sizce bu burçların erkekleri yatakta nelerden hoşlanır. İşte sorularınızın cevabı...

Güncellenme tarihi:
Terazi

Kendine aşık bir erkeğin dikkatini çekmeyi becerirseniz bir terazi erkeği için doğru kadınsınız. Kendilerine hayranlıklarıyla da yetinmezler, egolarını doyurmak için daldan dala konar, her adresten benliklerine iyi gelecek birkaç macera ve birkaç sözle dönerler. Beğenilme içgüdüsü çoğu ilişkisini yerle bir eder. Terazi erkeği güzel sever.

Seviştiği mekan seviştiği kadın kadar çarpıcı ve baş döndürücü olmalı. İpek çarşaflar, mumları her zaman hazırda tutmalısınız. Terazi erkeği dengeyi cinsellikte de arar. Dokunduğunuz kadar dokunur, öptüğünüz kadar öper. Bu özelliğinden faydalanıp ortamı alevlendiren siz olabilirsiniz. Onunla ilişkinizi canlı tutmak istiyorsanız asla tekdüzeleşmemelisiniz. Monoton bir cinsel hayat telefon defterini karıştırması için yeterli bir sebeptir.

Hızlı ve vahşi sevişmelerden uzak durur. Her şeyin tadını çıkara çıkara sevişmekten hoşlanır.

Akrep

İşi en kolay kadın sizsiniz. Beş dakika içinde Pink tadında şuh bir dilbere dönüşebiliyorsanız ne ala. Geri kalan her şeyi ona bırakın. Akrep erkeği için seks ekmek, su gibidir. Her zaman hazırdır, iştahlıdır. Güzel çirkin kadın ayrımı yoktur. Akrepler cinsel hoşluğunu karşısındaki ayartmak için sonuna kadar kullanır. Akrep erkeğinin seks konusunda acelesi vardır.

Hiçbir tabu yoluna çıkamaz, yaşamak istediği her ne varsa bunu rahatlıkla dile getirir. Fantezi düşkünü bir kadınsanız yaşadınız. Nerede duracakları, nereye dokunacakları konusunda ustadır. Sizi kendileri gibi önemserler.

Ne kadar ateşli olurlarsa olsunlar partnerlerinin de adım atmasını beklerler. Tek başlarına mutlu değillerdir. Bu burcun erkeğinin en büyük handikabı aşık olduğu kadına karşı tutuk olmalarıdır.

Yay

Dengenizi alt üst edecek bir erkek... Pelerininizi takın ve süper kadın olun. Onun esrarengiz dokunuşları sizi yerkürenin en güzel kadını olduğunuza ikna edecek kadar güçlü ve ateşlidir. Onun yatağında bir kraliçesiniz, ebedisiniz, muhteşemsiniz ve vazgeçilmezsiniz. Ama o vazgeçebilir de. Dünyadaki bütün kadınları kraliçe yapabilecek potansiyeli vardır. Her kadında bir tat bulur. Seksi deneysel kılan bir anlayışı vardır.

Bir gün ansızın size Uzakdoğulu bir kadınla yaşadıklarını anlatırsa şaşırmayın bunu onun tipik doğasına verin. Her an neşeli olan yay erkeği aslında hayatının kadınını aramaktadır. Ona istediği özgürlüğü verecek seksi ve pozitif kadın olabilir misiniz?

Yay erkekleri cinselliği gözü kara bir macera gibi yaşamaya meraklıdır. Tehlikeli oyunlara odaklanırlar.

Koç, Boğa, İkizler fantezileri

Yengeç, Aslan ve Başak fantezileri

Terazi, Akrep ve Yay fantezileri

Oğlak, Kova ve Balık fantezileri
Yayın tarihi: 10.05.2006
11233
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.