Sizin öpücüğünüz hangisi

Sizin öpücüğünüz hangisi

Yumuşak ama içinizi ürperten ya da ateşli ve sert bir öpücük... Hepsinin yeri ayrı, hepsi de vazgeçilmez! Peki siz nasıl öpüşüyorsunuz? Öpüşme stiliniz ne?

Güncellenme tarihi:
Sizin öpücüğünüz hangisi
Sevgiliniz varsa öpücükler kaçınılmaz olarak geliyor akla... Ama öpücükten öpücüğe de fark var hani..

İyi öpüşmek

Her ne kadar öpüşmek içten gelen ve sadece iki kişinin ortak istekleri doğrultusunda gelişen birşey olsa da sizler için öpücük hakkında özel bir dosya hazırladık. İşte filmlerden, hayallerinizden ya da gerçek yaşantınızdan kesitlere rastlayabileceğiniz o size özel anlar. Ve o anları daha özel kılacak mekanlar... Hayalgücünüzü çalıştırın ve onu değişik öpün!

Sıcacık bir öpücük istiyorum

Kamp Öpücüğü: Kamp ateşinin etrafında sevgilinize sarılarak doğada aşkınızı doyasıya yaşamak istemez misiniz? Özellikle başbaşa ya da yakın arkadaş grubuyla yapılan kampta ateşin ve ateşin yanında içilen biranın öpücüğün şiddetine fişek gibi bir etkisi olacaktır:)

Yağmur altında öpüşmek: İşte yine romantizmin temel simgelerinden biri: Yağmur altında öpüşmek!!! Her ne kadar orta yaşlı insanlar yağmur altında ıslanmaktan hoşlanmadıkları için bu öpüşme şeklini romantik bulmasalar da, gençlerin bir çoğu hayatlarında en az mutlaka bir kez yağmur altında yürüyüp öpüşmekten zevk alıyor.

Öpüşme şekilleri

Yayın tarihi: 28.07.2008
18279
YORUMLAR

öpüşmek bence sanattır.tecrübe ister panik yapmamak gerek nefesi kontrol ederek hissederek öpüşmeli.şevişmek adı üstünde kana kana öpüşmek benim fikrim buu

camador 13.08.2008 20:21:36

SÜPER SADECE TEK KELİMEYLE İŞTE BUDUR YANİ!!!!!

SU YILDIZCAN 29.07.2008 16:07:21
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.