Seksin serinliği ateşinizi söndürsün!

Seksin serinliği ateşinizi söndürsün!

Yaz terletiyor. Yaz soyuyor. Yaz çıldırtıyor. Serinlik aratıyor, seksin serin olanı arzulanıyor. Sıcaklarda terden sırılsıklam olmamak ve serin serin seks yapmak için bazı mekanları göz önünde bulundurmak gerekir.

Güncellenme tarihi:
Yaz aylarında insanlar kendilerini daha seksi hissediyorlar. Özellikle erkeklerin kendilerine olan güveni artıyor. Çünkü güneş ışınları, cinsel dürtüleri harekete geçiriyor. Yapılan istatistikler, bu dönemde insanların seksi daha çok düşündüklerini ortaya koyuyor.

Tatil ile seks birleştiğinde ise ortaya seksin nasıl serin bir ortamda yapılacağı sorusu çıkıyor. En önemli mekan "doğada seks". Macera ya da fantezi ne derseniz deyin fakat doğada seks herkes tarafından hayal edilmiş, arzulanmıştır.

İyi seks yapmak kendiliğinden olmaz, üzerinde çalışmak gerekir. "Doğada seksin" hazırlıkları doğaya gidiş hazırlıklarıyla birlikte yürür. Örneğin sırt çantası seçimi, yapılacak etkinliğe bağlıdır ama ne kadar küçük seçilirse o kadar iyidir. Çünkü az yükle "Hayatım çok yorgunum!" bahanesi en aza indirilebilir. Bu tür uzun yürüyüşlerin sonrasında çanta saplarının ağrıttığı yerlere özel ilgi hoş bir başlangıçtır. "Omuzlarına masaj yapayım mı?"

Çadır en önemli gereçlerden biridir. Her ne kadar yıldızlar, kamp ateşi ve mehtabın romantizmi tartışılmasa da en rahatsız edilmek istenilmeyen anda börtü böceğin ya da röntgen mütehassıslarının ilgisinin libidoya menfi etkisi var. Bir mumla aydınlatılmış sakin bir çadırın çekiciliği de yadsınamaz. Özellikle doğa deneyimi olmayan partnerler burada kendilerini daha rahat hissederler.

Uyku tulumu yine temel malzemelerden biri. Özellikle iyi markaların uyku tulumları birleştirilebilir. Böylece "yerim dar" muhabbeti bir nebze engellenmiş olur. Genellikle aynı marka ve aynı tip tulumlar birleştirildiğinde bunu sağlamak belli bir çaba gerektirir.

Tulumun altına serilecek döşek seçimi de yine konfor isteğine bağlıdır. Şişme yataklar iyi yalıtım sağlamadığı ve kolay patladığı için önerilmez.

Aktiviteler için seçilecek kıyafetler de önemlidir. Eğer yolda yanlış giysi nedeniyle ıslanmış, terlemiş ya da üşümüşseniz, bu kötü bir başlangıç olabilir. Giysi seçiminde önemli faktörlerden biri de kolay çıkarılabilir olmasıdır.

Yiyecek seçimi de önemlidir. Yüksek enerji ve dengeli beslenme en önemli kural. İçecek de önemlidir. Yüksek irtifalarda olan fazla sıvı kaybı, efor nedeniyle daha da artar. Bu nedenle bol sıvı almak önemlidir.

Özel yerlerde seks

Mağara: Mağaralar mekan olarak pek çok avantaj sunmaktadır. Sessizlik, yalnız kalabilme, seslerin hoş bir şekilde yankılanması bu tür avantajlar arasındadır. Dezavantaj olarak da mağaraların bazı kişiler için ürkütücü olması ve nem ve yarasalar sayılabilir.

Akarsu: Akarsu denilince akla rafting geliyor. Aslında bu spor geniş bir botu düşünerek seks için uygundur. Kendinizi su yatağındaymış gibi hissedebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken noktalar mutlaka can yeleği taşımak ve ne yazık ki üçüncü bir kişinin bulunması gerekliliğidir.

Yedi günlük seks kampı

Sıradan sekse son!
Yayın tarihi: 04.08.2006
1629
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.