Seksi cazibenizle onu çıldırtın

Seksi cazibenizle onu çıldırtın

Uzak yerlerde oturuyor ve hafta sonuna doğru heyecanlanmaya başlıyorsunuz. Ya da daha yeni tanıştınız, biraz zaman istiyorsunuz ama arayı da soğutmadan. Belki de birazcık oyunun uzun süreli ilişkinize iyi geleceği kanaatindesiniz. O zaman biraz uzun vadeli düşünmek lazım.

Güncellenme tarihi:
Haftanın resmi

Polaroid kamerayla yedi tane kendi fotoğrafınızı çekin. Ağzınız, dekolteniz, bacaklarınız... Vücudunuzun herhangi bir ayrıntısı... Her gün bu fotoğraflardan bir tanesini ona postalayın. Yedinci fotoğrafa buluşma yerini ve saatini yazın ki resim tamamlansın.

Gizli mektup

Şu anda yanınızda olsaydı onunla neler yapacağınızı anlatan erotik bir mektup yazın. Sonunda bir buluşma zamanı ve yeri verin. Zarfa kaymadan önce mektubu çok da küçük olmayan parçalara ayırın. Mektubu aldığı zaman neler düşündüğünüzü öğrenebilmek için yap-bozu tamamlaması gerekecek...

Arkası yarın

Küçük bir roman yazmaya başlayın. Ana karakterleri siz ve partneriniz oluştursun. E-posta yoluyla her gün küçük bir parçasını yollayın. Bazı yerlerde durun ve ondan ilham istediğinizi söyleyin. Mesela, bardaki buluşmada kadın nasıl davransın ya da adam kadını nasıl öpecek? Birbirlerine ilk defa ne zaman dokunacaklar gibi. Bu arada onun iç dünyasındaki erotizmi keşfedebileceksiniz.

İki ileri bir geri

Bir ilişkinin en başı, tarafların birbirlerine mesafeli olmaları yüzünden zordur. İlk buluşmada bir adım ileri atıyorsanız iki adım geri atmalısınız. Sıcak ve güzel bir öpücük tamam ama yemekten sonra evde kahve içmek yok gibi... İkinci buluşmanız bir öğle yemeği için. Birlikte daha uzun zaman geçiremediğiniz için ne kadar üzgün olduğunuzu anlatın. Ancak 4. buluşmada evinize davet edin.

7 günlük plan

Tıpkı masallardaki prensler gibi o da sizi elde etmek için bütün bir hafta boyunca hazırlık yapmalı. Küçük bir kutunun içinde yedi tane numaralanmış kağıt parçasına hafta boyunca yapması gerekenleri yazın. Erkekler kadınların kendilerine erotizm konusunda doğrudan direktifler vermelerine bayılırlar. 1. gün : Yeni yatak çarşaflan satın almak. 2. gün: Seksi bir Cd temin etmek. 3­gün: Erkek iç çamaşırları almak. 4. gün: 7. gün için planladıklarını size bir mektupla bildirmek. 5. gün: Sıcak bir banyo alıp gevşemek. 6. gün: Şampanyayı buzdolabına koymak.

Zevkin doruklarına ulaşma tüyoları

Aşk gecesinde zevkten çıldırın!

Yatakta baştan çıkarma rehberi!
Yayın tarihi: 21.05.2006
4531
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.