Seks sırları

Seks sırları

Peynirli pizza kokusunun erkekteki cinsel isteği artırdığını, düz ve yumuşak zeminlerin ateşleyici olduğunu biliyor muydunuz?

1- Zencefilin faydası
Erkek ereksiyonunda kan akışının düzenli olması önemli. Zencefil gibi bitkilerin kan dolaşımını güçlendirdiğini unutmayın.

2- Erkeklerin sırrı
Erkeklerin yüzde 35'inin penislerine bir evcil hayvan ismi verdiğini biliyor muydunuz?

3- Seks göğüsleri destekler
Göğüsleriniz okşandığında, kan akışınız hızlanıyor ve toplardamarınız genişliyor. Bu da, göğüslerinizin büyümesini sağlıyor. Erkeklerin büyük bir çoğunluğunun iri göğüs sevdiğini düşünürsek fena bir şey sayılma değil mi?

4- O bir İtalyan aygırı
Chicago'da yapılan bir araştırma peynirli pizza kokusunun erkekteki seks isteğini artırdığını gösterdi.

5- Erkek boşalmadan orgazm olabilir
Çünkü bu ikisi aynı şey değil diyor uzmanlar. Orgazm; vücudun kasılmalarla, kalp atışının hızlanmasıyla seksüel tansiyonun boşalması anlamına gelir. Boşalma ise sperm sıvının boşalmasıdır. Erkekler bu ikisini karıştırır. Ancak bu bölgedeki kaslarını kontrol edebilenler için kontrol farklıdır. Bu şekilde ereksiyon süresi uzar ve boşalmadan orgazm olmak mümkün olabilir!

6- Misyoner pozisyonuna dikkat
Özellikle "misyoner" pozisyonda sperm, boomerang gibi direkt yolunu bulabilir unutmayın ve korunmak konusunda önceden önleminizi mutlaka alın.
Yayın tarihi: 05.04.2007
3440
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.