Seks hakkında bilmeniz gerekenler var!

Seks hakkında bilmeniz gerekenler var!

Her kadın seks hakkında bazı şeyleri gözden kaçırabilir ama bunu dert etmeyin. Hala bilmeniz gereken birçok şey var!

Güncellenme tarihi:
Seks hakkında bilmeniz gerekenler var!

Seks. Birçok kadın seks hakkında konuşmak yerine hala birçok şeyi bilmediğinin farkında değil. 2 insan arasında geçebilecek en özel anlar hakkında bilmediklerinizi size söylemek için buradayız! Seks hakkında bilmediğiniz şeyleri öğrenmenin en önemli sebebi ise, kendinizi bu konuda eğitmektir.

Kadınların sadece %30’u düzenli olarak orgazm oluyor! Çiftlerin seks yapması her iki tarafa da kendilerini mükemmel hissetmelerine sebep olur ama birçok kadın orgazm olamadığı için mükemmel hissetme durumu tam olarak yaşayamaz ve hatta kendini kötü hissedebilir. Bu durumda sadece %30 kadının düzenli olarak orgazm olduğunu düşünürsek, bu konuda başarı, iletişimden geçtiğini hatırlatmak isteriz. İlişkiniz esnasında mutlaka partneriniz ile cinsel hayatınız hakkında konuşun ve beraber bu durumu çözmekten korkmayın!

Modunuzun düşük olma ihtimallerini gözden kaçırmayın! Bazen kadınlar seks yapmak istemeyebilir. Bu durum sizi üzmesin! Çoğu zaman normal olan bu durumu partneriniz ile paylaşın ve anlayışlı olması konusunda uyarın.

Seks sağlıklıdır! Seks ve orgazm insan vücudu için sağlık göstergesidir. Düzenli seks hayatı ile duygularınız ve hormonlarınız düzene girerek vücudunuzu olumlu yönde etkilediği uzmanlar tarafından belirtilmekte. Aynı zamanda düzenli seks hayatı kilonuzu da dengeler ve haftada 3 defa yapılan seks yılda 7500 kalori yakmanızı sağlar.

Seksin doğal, güzel ve normal olduğunu unutmayın! Kendinizi iyi hissetmek için kendinize güvenin!

Yayın tarihi: 17.07.2012
12198
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.