Seks dışında her şey normal

Seks dışında her şey normal

Sevgilinizle uyumlu çiftlerin birincisi olmaya layık gibisiniz. Her konuda anlaşıyor çevreniz tarafından ilişkiniz takdir görüyor. Peki bu yetiyor mu özellikle de seks konusunda sorunlarınız varken?

Her konuda anlaşırken seks konusunda bir türlü ortak noktayı yakalamıyorsunuz. Bunun sebebini ya kendinizde ya da sevgilinizde arıyorsunuz. Fakat bizden söylemesi yanlış yapıyorsunuz. Tenlerimiz uymuyor gibi basit kaçışlar yerine sorunlarla başa çıkmanın yollarını bilmelisiniz.

Yeni bir birliktelik

Daha önceki birlikteliklerinizi artık bir kenara bırakın yeni bir ilişkiye başladığınızı unutmayın. Bu nedenle de herşeye en baştan başlarmış gibi davranın. Unutmayın karşınızdaki yeni sevgiliniz, eski sevgilinizin hoşlandıklarından hoşlanmayabilir.

Önceden tasarlanmış davranışları uygulamak yerine, birbirinize ilgiyle yaklaşın, partnerinizin hoşuna giden hareketleri sıcağı sıcağına keşfedin. Yatağa uzanın ve birbirinizin vücuduna dokunun. Aklınızda herhangi bir hedef belirlemeyin, tek hedefiniz birbirinizin sıcak noktalarını keşfetmek olsun. Birbirinizi iyi tanıdıktan sonra şehvetli, kendiliğinden gelişen sekse ulaşmış olacaksınız.

Çabaların sonuçsuz kalması

İlk defa seviştiğinizde sevgiliniz sizi orgazma ulaştıramadıysa, sorun yok. Birbirinizi tanımanız, birbirinize alışmanız gerekiyor zaten. Ama, eğer birkaç aydır beraber olmanıza rağmen orgazma ulaşmayı başaramadıysanız, bir çözüm bulmak zorundasınız. Anlatmak istediklerinizi zekice bir yol kullanarak anların, yoksa birkaç aydır orgazm taklidi yaptığınız anlaşılacak ve ikiniz de üzüleceksiniz.

Geç kalmış olmanız konuşma imkanınızı ortadan kaldırmıyor, elini elinize alın ve sıcak noktalarınızı birlikte keşfedin. "Evet, aynen öyle" veya "Çok güzel" gibi ifadelerle onu cesaretlendirin. Sıcak noktalarınızı yakaladığında bunu belli ederseniz, bunlar beyninde yerleşecek ve bir dahaki sefere kendi başına başaracak. Zevk aldığı noktaları tarif etmesini isteyin. Böylece o da size vücudunuz ve arzularınız konusunda sorular soracak.

Tempolarınız farklı

Sevgilinizi çok çekici buluyorsunuz, o da sizi, ne yazık ki gerçek hayattaki bu uyumu yatağa bir türlü taşıyamıyorsunuz. Sevgiliniz ateşli ve hızlı, şiddetli sevişmelerden hoşlanırken, siz yavaş, duygu dolu seksi tercih ediyorsunuz.

Pistte birbirinin ayağına durmadan basan iki dansçı gibisiniz. Nasıl ki dans ederken, partnerlerin biri lider olur, diğeri de lideri takip eder. sekste de aynı şey olmalı: Birbirinizin temposuna ikiniz de ayak uydurmalısınız. Bir gece siz onun temposuna ayak uydurun, bir gece o sizinkine uysun. Böylece her iki sevişme stiline de alışacaksınız. Bir türlü senkronize olmayı başaramıyorsanız, bir yöntem daha var: Sevişirken müziğin sesini açın. Müziğin ritrnini yakalamaya çalışırsanız, en azından aynı ritimde hareket etmiş olursunuz.
Yayın tarihi: 31.03.2004
1661
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.