Şehvetli bir gece sizi bekliyor

Şehvetli bir gece sizi bekliyor

Klasik bölgelerin hemen yanı başındaki şehvet bölgelerini keşfedince sevgiliniz size hayran kalacak.

Klasik bölge: Dudak
Komşu bölge: Dudakların etrafı


Dudakların etrafının da dudaklar kadar hassas olduğunu söylesek şaşırır mıydınız? Dilinizle dudağın kenarlarının üzerinde dolaşmaya başlayın. Ağız kenarlarına gelince hafifçe yalayın. Geri çekilin ve işaret parmağınızı ıslatarak, daha önce dilinizle gezdiğiniz yolu bu defa parmağınızla çizin. Birkaç kez bu hareketi tekrarladıktan sonra, sevgiliniz dudaklarının zevkten titrediğini hissedecek. Erotizmi artırmak istiyorsanız, aynı şeyi bir buz parçasıyla yapın.

Klasik bölge: kulak
Komşu bölge: Çene bölgesi


Kulaklar kadar, kulak altından çene kemiğine uzanan bölgenin de bir o kadar hassas olduğunu belirtelim. Çene bölgesini uyarmak istiyorsanız, başını elinize alın ve çenesinden kulaklarına doğru öpücükler kondurmaya başlayın. Kulağa yaklaştığınızda, yukarıdan aşağıya doğru harekete geçin. Dokunuşun verdiği heyecanın yanı sıra, bekleyişin verdiği haz, sevgilinizi heyecanın doruklarına taşıyacak.

Klasik bölge: Meme uçları
Komşu bölge: Pektoral kasları


Meme ucu ve onu çevreleyen koyu bölgeler sinir uçlarıyla donatılmıştır ve çok hassastır. Göğsünün koluyla buluştuğu yerden başlayarak dilinizle daireler çizin ve göğsüne doğru ilerleyin. Göğüs ucuna geldiğinizle dilinizle hafifçe vurup, emmeye başlayın. Karnının altından başlayarak pübik kıllarının üzerine kadar uzanan kısım kesinlikle atlanmaması gereken bir zevk bölgesidir.

Klasik bölge: Testisleri
Komşu bölge: Testislerin altları


Sevgilinizin bacaklarını araladıktan sonra, sinir uçlarıyla son derece zengin olan bu bölgeyi uyarmaya başlayabilirsiniz. Saçınızla bacaklarının iç tarafını okşayın. Sevgiliniz tamamen rahatladıktan sonra, testislerinin altında kalan bölgeyi uzun hareketlerle uyarın. Sonra bacaklarının üst tarafından başlayıp, cinsel organına doğru masaj yaparak ilerleyin.
Yayın tarihi: 28.01.2006
5428
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.