Prezervatifsiz olmaz!

Prezervatifsiz olmaz!

Prezervatif birçok erkeğin hoşuna gitmez. Erkekler bu korunma yöntemini zevki azaltan bir tür engel gibi görürler. Oysa ki prezervatif hem istenmeyen gebeliklerden, hem de cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak için çok etkili bir yoldur.

Partnerinizin prezervatif kullanmak konusundaki çekinceleriyle mi karşılaşıyorsunuz? Bu durumda yapmanız gereken bu yüzden ona bağırıp çağırmak yerine onu ikna etmeye çalışmak olmalıdır. İşte size birkaç ikna yöntemi:

• Başladığınız erotik oyunların büyüsünün bozulmasına izin vermeyin. Örneğin tam havaya girmişken ruhsuz bir sesle prezervatif takmasını söylemek için durmayın.

• Erotik oyunların içerisine prezervatifi takma işlemini de ekleyin. Örneğin kulağına hoşuna gidecek şeyler fısıldarken kondomu ona yavaşça yaklaştırabilirsiniz. Takmaya başladığı zaman boynunu, kulaklarını ve yanaklarını sevgiyle öpün. Bütün bunlar onun aklını yapmakta olduğu şeyden tamamen uzaklaştıramasa da cinsel iletişiminizin devam ettiğini anlamasını sağlayacaktır.

• Siz takmayı deneyin. Bunu onu öpmeye devam ederken yavaşça yapabilirsiniz.

• Eğlenceli prezervatifler satın alabilirsiniz. Renkli, kokulu... Bu şekilde daha şirin bir imaj oluşturabilir, birlikte olduğunuz kimsenin de bunu bir seks oyuncağı olarak görmesini sağlayabilirsiniz.
Yayın tarihi: 02.12.2006
2200
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.