Pozisyondan karakter tahlili

Pozisyondan karakter tahlili

Sevgilinizin yataktaki favori pozisyonlarını bilmek cinsel karakterini çözmenize olduğu kadar seks hayatınızı renklendirmenize de yardımcı olacak!

Güncellenme tarihi:

1. Misyonerci partner: Güven verici ve uysal...

Bu pozisyonu tercih eden erkekler genellikle uysal, yumuşak başlıdır, ancak cinsel potansiyellerini küçümsemeye gelmez. Misyoner pozisyonu son derece samimi bir pozisyondur; tenini teninizde hissedersiniz, vücutlarınız ritmik olarak birlikte hareket eder. Üstte kalmayı tercih eden erkek geleneksel bir tiptir. İlk adımın erkekten gelmesi gerektiğine inanır, o yüzden sizi memnun etmeye, korumaya çalışacaktır. "O, planlı programlı çalışan biridir, onu yaratıcı olmamakla suçlasanız da, alışılmışın dışına çıkmayarak size güven duygusu vermeye çalışır" diyor Hargrave.

Bu pozisyon sizin de favori pozisyonunuz olsun: Erkeğin üstte olduğu pozisyondan en fazla zevk almak için, hareket açısını, sürtünmeyi ve dolayısıyla klitoral uyarılmayı mümkün kılacak şekilde ayarlamalısınız. "Bacaklarınızı onun omzuna koyun. Kalçalarınız yüksekteyse, sevgiliniz G noktanıza daha kolay ulaşacaktır" diyor "Sex for the Clueless" (İpucu Olmadan Seks) adlı kitabında yazar Marcy Sheiner. Rahat ederseniz, bacaklarınızı kendi omuzlarınıza doğru götürerek, vücudunuzu ikiye katlayın. Bu şekilde de pozisyondan maksimum zevk alacaksınız.

Zevk alma potansiyeli G noktasını uyarma derecesiyle orantılıdır. Vücudunuzu zeminle 75 derecelik bir açı oluşturacak şekilde kaldırırsanız (kendi başınıza veya onun yardımıyla), daha fazla zevk almanız mümkün. "Yine mi?" sorusunu "Haydi, tekrar!"a dönüştürmenin bir tekniği daha var. Normal misyoner pozisyonuna girin, sevgiliniz ağırlığının yarısını göğsünüze, yarısını da yatağın bir tarafına versin.

Ayaklarınızı birbirine dolayın. Baseninizi yüksekte olan kasıklarına sürterken, klitorisiniz sürekli cinsel organının alt kısmına değecektir. Bu şekilde orgazm şansınız daha fazla olacaktır.

Yayın tarihi: 04.06.2013
77522
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.