Öpücüğünle nefessiz bırak!

Öpücüğünle nefessiz bırak!

Sevgilinizi öpücüklerinizle çıldırtmak ister misiniz? Cevabınız evet'se derlediğimiz birkaç tüyoya göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Öncelikle partnerinizi öpmeden önce dudaklarınızı sakın yalamayın. Bu, bir operacının arya söylemeye başlamadan önce boğazını temizlemesiyle aynı şeydir.

Onu öperken dört aşamalı proramı uygulayın:

1- Ağzınız kapalı, ona yaklaşıyorsunuz.

2- Ağzınızı açtınız fakat diliniz henüz gerilerde bir yerde saklanıyor.

3- Diliniz saklanmaya başladığı yerden yavaş yavaş çıkmaya başladı.

4- Diliniz onun dilinin en gizli bölgelerini keşfediyor.

Öpüşürken ağzınızı partnerinizinkinden daha fazla açmaya çalışmayın. 'En Büyük Ağız' yarışmasında değilsiniz öyle değil mi?

Sevgilinizle fiziksel anlamda ilk yakınlaşma dönemlerindeyseniz onu öperken ellerinizi vücudunun sakıncalı bölgelerinde dolaştırmayın! Beraberliğinizin ilk günleri ve siz romantik bir yaz gecesi kumsalda sohbet ediyorsunuz. İlk kez el ele tutuştunuz ve öpüşmeye başladınız. Bu özel anı daha fazla ileri giderek bozmayın. Öpüşmenin tadını doya doya çıkartın.

Hiç beklemediği bir anda yeni çıkmaya başladığınız erkeğin dudaklarına yapıştınız. Karşınızdaki kişi bu hareketiniz karşısında çok şaşıracağı için o anda sizi gerçekten öpmeyi isteyip istemediğine karar veremez. Bu kadar aceleye gerek yok. Onun da sizi öpmek isteyip istemediğini merak ediyorsanız yukarıda bahsettiğimiz dört aşamalı programı uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Bu, ikinize de zaman kazandıracak.

Öperken partnerinizin yüzünü sıkıca tutmak romantik bir hareket. Fakat onun öpücüğünüzden kaçmasını engellemek için başını tutmak son derece kaba bir davranış.

Öpmek için ona doğru eğildiniz. Fakat size karşılık vermedi. Kendinizi aşağılanmış hissetseniz de onu evine bırakana kadar soğukkanlı tavrınızı koruyun.

Dişlerinizi düzenli olarak fırçalayın ve yanınızda nane şekeri taşıyın.

Özellikle ilk buluşmadan sonra onu eve bırakırken dudaklarından öpmeyin. Beraberliğin ileriki aşamalarında bu özel paylaşımı istediğiniz yerde yaşamakta özgürsünüz.
Yayın tarihi: 06.11.2006
1328
dahafazlası
YORUMLAR

yapın abi denemekten bşi olmaz ama sakın kaba davranmayın ve öperken gülmeyin EMEĞE VE DUDAKLARA SAYGI CANIM :):)

didi 29.07.2008 22:33:58

doğrudur

lanetli_cuma 28.07.2008 14:53:06
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.