'Öp beni, tanıyayım seni'

'Öp beni, tanıyayım seni'

Sevgilinizi yakından tanımak ister misiniz? Öyleyse onu, sizi öpüş şeklinden tanıyabilirsiniz. Çünkü yanaklarınıza ya da dudaklarınıza kondurduğu bir öpücük, onun tüm kişilik özelliklerini gözler önüne seriyor.

Sırnaşık öpücük

İstekleri bitmez ve sırnaşık bir şekilde öpüşür. Bonkör, ama yine de belli bir amaç doğrultusunda. İstediği her şeyi elde eder! Zaman önemli değildir!

Severek öpüşme

Severek ve yorulmak bilmeden öpüşür. Ayrıca sırnaşık ya da karşısındakinden çok fazla istekte bulunan birisi değildir. Nazik ve baştan çıkartıcıdır. Her zaman ne istediğini ve neyi nasıl elde edeceğini bilir.

Öpücük hastası

Dünyada öpüşmekten daha çok sevdiği bir şey yoktur. Saatlerce öpüşebilir. Kesinlikle güvenilebilir bir insandır. Ama onunla birlikteyken sürpriz beklememelisiniz.

Entel öpücük

Konuşmak mı öpüşmek mi? Entelektüel adamımız, her ikisine de vakıftır. Her konuda ve her yerde konuşur. Belki de bu kadar çok konuşmasının nedeni bilmediklerini saklamaktır. Duygusallık ona göre değildir. O daha çok bilgisayar ve rakamlarla ilgilidir.

İşkolik öpücük

Onun için hiç şüphesiz en önemli unsur başarıdır! Öpüşmeyi sever, tabii çok uzun ve sık öpüşür. Ama gereğinden fazla hareketlidir. Her zaman nesneldir. Oldukça başarılıdır. Beklentileri fazladır. Sonuç: Her zaman kontrolü elinde tutmak isteyen ve zor aşık olan bir insan.
Yayın tarihi: 13.01.2007
1294
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.