Onu baştan çıkarın!

Onu baştan çıkarın!

Bir erkeği baştan çıkarmak istiyorsanız ilk önce içinizdeki şeytani gücü keşfetmeniz gerekir. Birlikte olduğunuz erkeğin sizi bir daha unutmamasını hatta unutamamamasını istiyorsanız vereceğimiz ipuçlarını dikkatlice uygulayın deriz.

Kendinizle barışık olun

Bir erkeği baştan çıkarmanın yolu kendinize güvenmekten geçer. Erkekler kendilerinden korkan değil, kendilerine sonuna kadar güvenen kadınlardan hoşlanırlar. Bunun içinde vücudunuzu tanımak atacağınız birinci adımdır. Herkesin vücudunda beğenmediği bölgeleri olabilir bunun için yapmanız gereken bu bölgelerle dahi güzel olduğunuzu, seksi göründüğünüzü kendinize kabul ettirmenizdir. Biliyoruz bu çok kolay değil fakat denemelisiniz. İlk önce aynanın karşısına çıplak olarak geçin vücudunuza korkmadan bakın. Seksi iç çamaşırları giyinin, vücudunuza parfümlü losyonlar sürün ve ne kadar seksi olduğunuzu düşünün. Unutmayın kimse mükemmel değildir!

Fantezi kurmaktan korkmayın

Fanteziler seks oyunlarının vazgeçilmez parçalarıdır. Eğer karşınızdaki erkeği etkilemek istiyorsanız kurduğunuz hayalleri ona anlatın ve yapmak istediklerinizi çekinmeden söyleyin böylece ikiniz de çok mutlu olacaksınız. Kulağına söylediğiniz aşk sözleri onu çıldırtmaya yetecektir.

Değişiklikten korkmayın

Her zaman aynı yerde aynı pozisyonda sevişmek tabii ki sıkıcı olacaktır. Eğer partneriniz bu konuda yaratıcı değilse ona yardımcı olmalı ve farklı yerlerde farklı zevkleri keşfetmelisiniz.

Onu arzuladığınızı gösterin

Bazen hareketler sözlerden daha etkileyicidir. Bu nedenle onunla ne yapmak istediğinizi ona gösterin. Çekinmeyin. Seksi bir giysi ile onu karşılamanız ne demek istediğinizi anlatacaktır.

Ön sevişmeyi uzun tutun

Bu biraz partnerinize bağlı olsa da ön sevişmeyi uzun tutmaya dikkat edin. Farklı dokunuşlar, erotik masajlarla bu anı uzatabilirsiniz. Böylece ikiniz de çok büyük zevkler alabilirsiniz. Sevişirken onunla konuşun, bazı erkekler sadece konuşarak bile tahrik olabilir. Ayrıca oynayacağınız küçük oyunlar onu baştan çıkaracaktır.
Yayın tarihi: 31.03.2006
2235
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.