Ön sevişmeyi keşfedin

Ön sevişmeyi keşfedin

Muhteşem sekse sayılı gün kaldı. Dün yayınlanan haberimizde, size aşk günlüğü tutmayı önermiştik. Bugün sıra ön sevişme becerilerini artırmada.

Dünkü yazımızla, karşı cinste sizi neyin harekete geçirdiğini öğrendikten sonra, şimdi de ön sevişme tarz ve becerilerinizi keşfetmenin tam zamanı.

Ağzınızın son derece seksi bir organ olduğunu biliyor muydunuz? İnsanlar uzun uzun öpüştüklerinde, hormon üretimi devreye girer ve vücudun her yanına cinsel uyarılma sinyalleri yollanır.

Romantik aşk hikayelerinde uzun, tutkulu, buram buram aşk kokan öpücüklere bu kadar çok yerilmesine şaşmamak gerek.

İyi öpüşmeyi öğrenmek istek ve beceri gerektirir. Sevgilinizle birlikte değişik öpüşme tarzlarını ve tekniklerini deneyin. Denemeye değer olan bir teknik nefesinizi birbirinizin ağzına vermeye çalışarak soluğunuzu bilinçli bir biçimde paylaşmaya dayalı. Başlangıçta nefesinizin kesileceğinden korkabilirsiniz, ama daha sonra yavaş yavaş bu öpüşmenin sunduğu mahremiyet hissinden zevk almaya başlayacaksınız.

Öpüşürken göz temasınızı koparmamak da aranızdaki bağı canlı tutarak daha sıcak hale getirir. 'Gözleriniz açıkken' sevişmenin ilk aşaması olan bu öpüşme şekli aranızdaki cinsel bağı daha da derinleştirir.
Yayın tarihi: 29.09.2005
1976
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.