Nasıl soyunuyorsunuz?

Nasıl soyunuyorsunuz?

Soyunma biçimi de bir kişilik özelliğiymiş, yazıyı okun ve hangi gruba dahil olduğunuza bir bakın.

Gelişigüzel soyunanlar

Eğer soyunurken çıkardıklarınızı rast gele evinizin herhangi bir tarafına fırlatanlardansanız, arkadaş canlısı birisiniz. Hayatı bir parti gibi görüyorsunuz. Düşüncelerinizde rahat ve açık fikirlisiniz. Başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğü ise hiç umurunuzda değil.

Titiz soyunanlar

Eğer çıkardıklarınızı düzgün bir şekilde bir yere koyuyorsanız ciddi birisiniz ve sakin yaşamayı tercih ediyorsunuz. Rutinliği seviyorsunuz. Hayattaki problemlerin üstesinden gelmenin en iyi yolunun onlardan uzak olmak gerektiğine inanıyorsunuz.

Yavaş soyunanlar

Kendine güvenen, entelektüel, derin düşünen ve fazla zorluk çıkartılmasını istemeyen birisiniz. Ayrıca kendinize fazla zaman ayırmayı ve dolayısı ile yalnızlığı seviyorsunuz.

Hızlı soyunanlar

Eğer kıyafetlerinizi olabildiğince çabuk çıkaranlardansanız başkalarına önem veren birisiniz. Diğer insanların sizden beklentileri çok önemli. Kendi ihtiyaçlarınız açısından da endişelisiniz. Çoğunlukla işine çok önem veren ve ailesine oldukça düşkün bir kişiliğiniz var. Üstelik başkalarına yardım etmeyi de seviyorsunuz.
Yayın tarihi: 01.02.2007
1609
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.