Mutlu bir seks hayatı için eşinizi eğitin!

Mutlu bir seks hayatı için eşinizi eğitin!

Aşık olduğunuz erkek sizi yatakta hüsrana uğrattıysa üzülmeyin. Biraz çabayla bu durum kesinlikle düzeltilebilir.

Güncellenme tarihi:
Mutlu bir seks hayatı için eşinizi eğitin!
Hepimiz, yatakta muhteşem olduğunu hayal ettiğimiz o kötü çocuğun peşinden koşmuşuzdur. Ancak bir düşünün; ya bunun tam tersi bir durumla karşı kıssaydınız? Dünyalar yakışıklısı o harika adam yatakta bir felakete dönüşseydi kim bilir ne hissederdiniz.

Bazen en ideal erkek bile yatakla ne yapılması gerekliğini bilemeyebilir. Çok iyi bir potansiyele sahip olsa da üst üste hatalar yapıp durur. Ancak şunu bilin ki; bütün erkekler yatakta daha iyi performans sergilemek üzere eğitilebilir. Yalnızca ne yapacağınızı bilmeniz gerekiyor.

SEKS PROBLEMİ 1
Sizi baştan çıkarmak için uğraşmıyor

Eğer sevgilinizin baştan çıkarma anlayışı yatmadan beş dakika önce size sarılıp sevişmek istediğini söylemekse, onu acilen kendine getirmeniz gerekiyor.

Seda, uzun süreli ilişki yasayan bir erkeğin kız arkadaşını baştan çıkarmaya neredeyse hiç gerek görmediğini belirtiyor. Halbuki her kadın arzulanmak ister ve bir erkeğin kendisini baştan çıkarmak için uğraşması onun zevk alabilmesi için büyük önem taşır. Maalesef, erkekler bunu anlamakta epey zorlanıyorlar. Onlar, tahrik unsuru stratejilerini yalnızca ilk birkaç sefer sizinle beraber olabilmek için uyguluyorlar. Daha sonra seks rutin bir düzene girdiği için baştan çıkarmayı gereksiz bulabiliyorlar.

Peki, erkek arkadaşınızı o ilk günkü heyecanına nasıl kavuşturabilirsiniz? Onu ilk geceki ateşli erkek haline tekrar getirmek mümkün mü? Maalesef bu mümkün değil. O duygular bir kere kayboldu mu tekrar geri getirmeniz ve canlandırmanız neredeyse imkansız. Çünkü karşınızdaki tür, yani erkekler, konu seks olduğunda asla romantik davranamazlar. Eğer mum ışığı, hoş bir müzik ve masaj istiyorsanız, bunların hepsini kendi kendinize hazırlamanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Erkek arkadaşınız yarattığınız bu ortamdan hoşnut kalır ama kendi başına böyle bir organizasyona kalkışmaz. Bu adeta bulaşık yıkamak gibidir. Erkekler, bulaşıkları her zaman sizin yıkadığınızı ancak yıkamayı bıraktığınızda fark ederler. Bunun için, gerçekten başlan çıkarılmak isliyorsanız, size neden olduğunu sorana kadar onunla seks yapmayı kesmelisiniz. Böylece, davranışlarını değiştirmeyi akıl etmesi mümkün olacaktır.

Peki, ya sizi rüşvet almadan baştan çıkarmasını isliyorsanız ne yapmanız gerekiyor? Öncelikle her ikiniz de, her zaman yeni yerlerde yeni taktikler denemeye açık olmalısınız, örneğin, birbirinizin fantezilerini keşfederek seks hayatınızı hareketlendirebilirsiniz.

Yayın tarihi: 07.02.2009
13795
YORUMLAR

eğtim her zaman her yaşda gerklidir ve her konuda oğrenmek ve oğrenmeye gayret etmek lazım

mucuk82 28.08.2009 16:52:14
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.