Konuşarak sevişin!

Konuşarak sevişin!

Erkeklerde sertleşme sorununu gidermeye yönelik bir ilacın tanıtımında rol alan ve Londra'da yapılan tanıtımda basın mensuplarıyla bir araya gelen Jerry Hall, erkeklerdeki sertleşme sorununu giderme yolunun eşler arasındaki sessizlik duvarının yıkılması ve dertlerin paylaşılması olduğunu savundu.

Verdanafil etkin maddesini içeren bir ilacın üreticisi tarafından düzenlenen "Derdini Paylaş, Aşkını Alevlendir" kampanyası çerçevesinde birçok ülkeyi ziyaret eden, özellikle "eşiyle sohbeti başlatma sorumluluğunu üstlenmesi gerektiğine inandığı" kadınları bilinçlendirmeye çalışan Hall, konuşmanın eşlerin cinsel hayatındaki en büyük afrodizyak olduğunu söyledi.

Kampanyada yer almaya, "dünyada milyonlarca kadın ve erkeğin sertleşme sorunu yüzünden acı çektiğine tanık olduktan sonra karar verdiğini" belirten Hall, pek çok konuda olduğu gibi sağlık konusunda da ilişkilerin idaresini elinde tuttuğuna inandığı kadınların, eşlerini doktora gitmeye ikna edebileceklerine inanıyor. Hall, "Kadınlar eşlerini, kendilerinde bulunan sorunun milyonlarca erkekte de görülebileceğine inandırabilir. Ben de kadınları buna teşvik etmek istiyorum" dedi.

Fiziksel görünüm önemli!

Hall, genç ve güzel kalma başarısının sorulması üzerine, "Ben seksin fiziki görünümümüz için önemli olduğuna inanıyorum. Bunun dışında çok uyurum, çok su içerim, uyuşturucudan uzak dururum, sağlıklı beslenir, yürüyüş-yüzme gibi sporlar yaparım. Tabii şüphesiz mutlu olmak da insani genç tutuyor" dedi.
Yayın tarihi: 20.07.2006
1459
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.