İyi seks cennete yaklaştırır!

İyi seks cennete yaklaştırır!

Polonyalı rahip Ksawery Knotz, cinsellik ve mutlu evlilikle ilgili verdiği vaazlarla katolik dünyasını karıştırdı. Knotz iyi seksi ve hazzı cennetle özleşleştiriyor.

Güncellenme tarihi:
İyi seks cennete yaklaştırır!
Katolik Kama Sutra'nın başrahibi olarak adlandırılan rahip Ksawery Knotz, 2000 yılından beri verdiği vaazlarda, evli çiftlere mutlu bir cinsel yaşamın önemini anlatıyor ve bu konuda taktikler veriyor.

43 yaşındaki rahip, amacını, "Evli çiftlere iyi ve mutlu bir cinsel yaşam için dua etmelerini öğütlemek. Çünkü seks insanların Tanrı'ya yakınlaşmalarını sağlayacak bir yoldur" diye anlatıyor.
Bir din adamı olarak ele aldığı konular yadırgansa da o vaazlarının konusunu çok doğal buluyor: "Eğer Tanrı'ya inanıyorsanız, Tanrı'nın hayatın her parçasında olduğuna da inanırsınız. Elbette aşkta, evlilikte ve cinsellikte... Cinsellik hakkında konuşmam ve bu konudaki tabulara karşı çıkıyor olmam çok doğal."

Cinsel haz cennete yaklaştırır.

Koyu Katolik olarak tanınan Polonya'da, Knotz'un vaazlarını üç binden fazla kişi takip ediyor. Ancak rahip Knotz görüşlerini sadece vaazlarıyla açıklamıyor. 2004 yılında yayınladığı "Evlilik Sanatı" adlı kitabı Lehçe ve İngilizce olarak yayınlandı. Aynı yıl kitapta yer alan görüşlerine yer verdiği internet sitesi ise yoğun ilgi gördü.

Orgazm cennete gitmeye benzer!

Sitede yer alan "orgazmın teolojisi" başlıklı bölümde Knotz, mutlu cinselliğin cennete gitmeye benzediğini yazıyor: "Evli çiftlerde cinsellikle ifadesini bulan aşk, insanı cennete yaklaştırır. Cinsel ilişki sırasında alınan haz ile ebedi yaşam arasında bağlantı vardır."


Orgazm için teknikler.

Knotz, sitesinde yer verdiği öğütlerinde çiftler arasındaki iletişimi vurguluyor. İşte birkaç örnek:

- "Erkekler, eşlerini tatmin etmek için zaman ayırmalıdır."

- "Hayat arkadaşları arasındaki iyi ve açık iletişim, iyi orgazm için en iyi tekniktir."

- "Eğer bir kadın tahrik olmuşsa, haz duyacağı deneyimler yaşamayı erkek kadar ister. Tahrik edilmiş ama tatmin olmamış bir kadın için içinde bulunduğu durum büyük fiziksel ve duygusal acılara neden olur."

- "Evli çiftler arasındaki ilişki, hayat arkadaşlarına Tanrı ile karşılaşmanın mutluluğunu anlamak hakkında ipuçları verir."

- "Cinsel birleşmenin yalnızca fizyolojik boyutuna konsantre olmak, işin en önemli parçasının değerini azaltır."


>>>>>>

Yayın tarihi: 07.10.2009
4506
dahafazlası
YORUMLAR

çok şaçma sexle cennete girildigi nerde gorulmuş.

zeynep 11.10.2009 16:17:59

yorumcu mehmet ya ne demek hristiyan papazın dediklerine mi inanıyorsunuz demek, sonuçta katoliklerde boşanmak bile yasaktı geçtiğimiz yüzyılda devlet yasalarıyla değiştirmeye çalıştılar adamlar evliliklerin bozulmadan uzun sürmesini istiyorlar iyi bir şey söyleyenin dinine mi bakalım

saracl 10.10.2009 01:18:38

hım adam paapz ne demiş biz hemen kızdık .ya arkadaşlar adam evliliklere dobra saaygılı karşılıklı istek eşlerin yatakda bile dürst olmasını söylüyor.papaz görmüşki boşamların evlilklerde huzursuzlukların sayı artıyor diyor ki belki böyle söylesem ailelerde sadakat karşılıklı anlayış olur ailenin her köşesinde mutluluk saygı kadına sevgi olur .kötümü demiş .belki cennete gitmek konusuda abartmış ola bılır ...birde şu var sex çinsellik allah vermiş insanlara bundan utanmak ve ayıblamak gerekmez.

mucuk82 08.10.2009 08:50:56

Beyler kendinize gelin hırıstıyan papazın sözleri,nemi inanıyorsunuz.

Mehmet 08.10.2009 03:19:57

bu şekilde cennete mi gidilir ya ne sacma onunda 1 adabı var herkez sexle giderse ben hemen evlenim biz niçin geldik bu dünyaya die soran yokta iyi sex cennnet yaklaştırır alakaya bak

busi 08.10.2009 00:02:02

Konuyu yanlış anlamayın yada saptırmayın.Konu çok önemli ve 2 açıdan ele alınmalıdır. 1.Cinsel Hazzın insanın cennetteki yaşamından alacağı hazzın bir cüzü yani parçası olduğunu dolayısıyla cennetteki yaşamın dünyadaki yaşamdan daha güzel olduğunu söyleyen İslam düşünürleri vardır. 2.Eğer eşler arasında doğru dürüst bir cinsel yaşam olursa ki bu hem helal hem haktır insan zina etmez ve gözü dışarıda olmaz dolayısıyla da cehennemin ateşinden kurutulabilir.Zina 7 büyük günahtan biridir. Bi de bu 2 a

Ahmet 07.10.2009 23:11:39

21 yaşındayım ve daha hiç seks yapmadım.Demekki böyle devam edersem hesapsız sualsiz direk Cehennem'e gidiyorum.Banko!

ahmetdip 07.10.2009 22:42:26

ßole sacmalik mi olur ole O zaman Tum Porno Yıldızlari Cennetlik sacmaliga ßaq ßole adamlar Yuzunden İnsanlarimiz kaniyor Cahil İnsanlarimiz İnaniyor ve sapıtıyor Yapmayin Etmeyin aqlinizi ßasiniza Toplayin

katilmiyorum 07.10.2009 20:40:40

baytara gidin kardeşim

kul 07.10.2009 20:35:31

allah allah bilmediğim neler varmış

ayten 07.10.2009 19:09:55
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.