İlişkinizi canlandırın

İlişkinizi canlandırın

Uzun süreli ilişkilerin en büyük problemi heyecan bulamamaktır. Özellikle de cinsel yaşamda her şey sıradanlaşmaya başladığında farklı heyecanlar, farklı arayışlar ortaya çıkar. Siz de ilişkinize yeni bir soluk katmak istemez misiniz?

1. Her açı ilişkiniz açısından önemlidir. Bu cümlenin anlamı "değişik her pozisyon cinsel yaşamınız için önemlidir" demek. En çok sevdiğiniz pozisyonu bir süreliğine bırakın ve değişikliklere açık olmaktan korkmayın.

2. Kaslarınızı gevşetin. Her gün yapacağınız 10-20 dakikalık egzersizler seks yaşamınız için gereklidir. Böylece daha kolay orgasm olabilirsiniz.

3. Kullan ya da kaybet! Ne kadar çok seks yaparsanız o kadar çok istersiniz. Yani bilindiği gibi "çok seks yapmak bıktırır"düşüncesi yanlıştır. .

4. Ona gerçekten ne istediğinizi söyleyin. Erkekler size neyin iyi geleceğini bilmekten hoşlanırlar. Eğer sizi mutlu etmeyi başarırlarsa bundan gurur duyarlar.

5. Güzel bir atmosfer yaratın. Örneğin odayı mumlarla ışıklandırın. Romantik müzikler dinleyin. Bu ekstra değişiklikler sizi günün yorgunluğundan kurtaracak ve partnerinize odaklanmanızı sağlayacaktır.

6. Kendi vücudunuzu tanıyın. İlişkiye girmeden önce vücudunuzun nelerden hoşlandığını belirleyin. Böylece ilişki sırasında çok daha mutlu olabilirsiniz.

7. Yaratıcı olun. Fantezilerinizi sevgilinizle paylaşın. Onun da heyecanlandığını ve sizi daha çok arzu edeceğini göreceksiniz.
Yayın tarihi: 27.09.2005
1708
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.