İhanetin sinyallerini tanıyor musunuz?

İhanetin sinyallerini tanıyor musunuz?

Yıllar yılı televizyonun karşısında pinekleyen adam, birdenbire spor yapmaya başladı... İş toplantıları da iyice arttı... Aman dikkat... Kuş yuvadan uçmak üzere!

Kocam -ya da karım- benim üstüme gül koklamaz diyorsanız, biraz daha dikkatli olmalısınız... Neden mi? Çünkü ihanet eden eşin tavırlarında değişiklikler oluyor. Her zamankinden daha farklı davranmaya başlıyor ve ihanet ettiği açıkça ortaya çıkıyor. İşte aldatıldığınızı anlamanıza yardımcı olacak ipuçları?

Beyaz yalanlar sıklaştı mı?

Kısa süre içinde sevgilinizin üst üste yalanlar söylediğini ortaya çıkarıyorsanız bu iyiye işaret değildir.

Pahalı iç çamaşırları mı alıyor?

Sevgiliniz iç gıcıklayıcı iç çamaşırları almaya başlamışsa dikkat. Saçıyla, makyajıyla daha fazla ilgileniyor, evde özensiz, dışarı çıkarken farklı oluyorsa dikkatli olun.

Aniden spora mı başladı?

Sevgiliniz yediklerine dikkat etmeye, bol bol spor yapmaya başlamışsa kendini başka birine beğendirme arzusunda olabilir. Spordan eve gelip duşunu yaptıktan sonra dışarı çıkıyorsa bu bazı şeylerin ters gittiği anlamına gelir.

Parfümünü mü değiştirdi?

Parfümün değişmesi önemli bir ipucudur. Sevgiliniz, eski parfümünü elinin tersi ile itip başka bir parfüme yönelmişse radikal değişiklikler yapma ihtimali yüksek demektir.

Seksten kaçıyor mu?

Yaptığınız her türlü fiziksel değişikliğe rağmen artık sizinle eskisi gibi birlikte olmuyorsa, sizinle seks yapmak onun için kayda değer bir anlam ifade etmiyorsa bu iyiye işaret değildir.

Çok çalışmaya mı başladı?

Senelerdir değişmeyen işten çıkış saatlerinin aniden gecenin geç vaktine kadar uzaması tehlikeli bir işaret. Bitmek bilmeyen toplantılar, çıkılan iş yemekleri çalışma arkadaşlarından biriyle başlayan bir ilişkinin habercisi olabilir.

Sık sık kavga mı çıkarıyor?

Birlikte olduğunuz kişi hiç olmadık bir nedenle sizinle kavga ediyor, kaba davranıyorsa dikkatli olmalısınız.

Aileye karşı daha mı soğuk?

Yıllardır sizin ailenizi kendi ailesi olarak sayan hayat arkadaşınızın ayakları aile ziyaretleri konusunda geri geri gitmeye başladıysa bir sorun var demektir.

Sizi eleştirmekten vaz mı geçti?

Eskiden en ufak adımınızı bile takip eden hayat arkadaşınız artık yaşayıp yaşamadığınızın bile farkında değilse durum vahim demektir. Sohbetlerinizin konusu eşinizin karşı cinsten arkadaşları olmaya başladıysa da dikkat etmelisiniz.
Yayın tarihi: 12.05.2006
1122
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.