Eski seks fikirlerini unutun!

Eski seks fikirlerini unutun!

Seksin de in ve outları var! Seks ve ilişki uzmanlarının bazı konularda geri adım atmasıyla siz de ilişkinizi yeniden düzenleyebilirsiniz. İşte yeni seks fikirleri...

Güncellenme tarihi:
Son dönemde seks hakkında doğru bildiğimiz herşey yine tepetaklak oldu. Seks uzmanları şimdilerde yeni şeyler yazıp çiziyor. Biz de hangi seks fikirleri out olmuş, yerine neler önermişler sizin için uygulanabilir olanları derledik.


ESKİ: Eğer hoşlanıyorsa yapmaya devam edin.

NE YENİ: Yeni şeyler denemekten vazgeçmeyin.

Partnerinizin vücudunun hassasiyeti tahrik oldukça artar. İlişki uzmanı Susan Quilliam şöyle diyor: "Yeni hareketler bulup tekrarlayın. Böylece tek bir noktaya saplanıp kalmak yerine düzenli olarak bazı hassas noktaları ziyaret edersiniz."

'Aşağı' ya da 'yukarı' gibi aranızda kullanacağınız kısa kodlar sayesinde elinizi nereye götüreceğinizi anlayabilirsiniz. Ya da nasıl hissettiğini 1'den 10'a kadar dürüstçe puanlamasını isteyin.


ESKİ: Fanteziler garip kişiler içindir.

NE YENİ: Onun da ara sıra eğlenceye ihtiyacı var.

Seks sırasında erkeklerin aklında sadece yaklaşmakta olan orgazm vardır. Kadınların aklı ise dolanır durur (özellikle de fanteziler arasında). Orgazma ulaşmak için zihnini temizlemesi ve beynindeki korku şalterini aşağı indirmesi gerekir. İşte fantezi tam da bu noktada aklını her şeyden koparmak ve korku merkezini etkisiz hale getirmek için en garanti yoldur.

İşler henüz kızışmadan önce onu erotik bir fantezi konusunda cesaretlendirin. Sonrasında ise onu iyice kışkırtmak için kulağına gerekli cümleleri fısıldayın. Bu sayede kendini nasıl kaybedeceğini ve kurduğunuz fantezinin akışına bırakacağını göreceksiniz.

Fantazileriniz cinsel karakterinizdir


ESKİ: Kontrolü eline al.

NE YENİ: Dizginleri ona verin.

Hemen hemen her kültürde seksi erkekler başlatır ve yönlendirir. Ancak bu ataerkil düzeni geride bırakmanın zamanı geldi diye düşünüp her alanda olduğu gibi, her zaman üste çıkmaya çalışmayın. Seksin başlangıcını ve yoğunluğunu onun yönlendirmesine izin verin.

Bu sayede ikiniz için de en iyisinin hangisi olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Hem unutmayın o ne kadar çok eğlenirse, siz de o kadar eğlenirsiniz. Özellikle onun üstte olduğu pozisyonların, hâkimiyeti hissetmesi açısından önemli olduğunu da ekleyelim.


ESKİ: Erotik noktaların hepsi bellidir.

NE YENİ: Farklı dokunuşlar farklı sonuçlar doğurur.

Son araştırmalar, uyarıldığında erkek arkadaşınızı bulutların üzerine taşıyacak, onun bile farkında olmadığı, bildiklerimizin haricinde başka bölgelerin de var olduğunu gösteriyor.

Sadece bilinen erojen bölgelerine(!) odaklanmak yerine, onun da tüm vücudunun sevilmeye ve ilgilenilmeye ihtiyacı olduğunu hatırlayın. Parmağınızla yumuşak ve dairesel hareketler yapın. Ancak dokunuşunuzun sertliğini onun tepkilerine göre artırın.

Erkeklerin keşfedilmemiş haz noktaları


ESKİ: Çabuk bir orgazm

NE YENİ: Yavaşlayın

O doruk noktasına yaklaştığında durmak ve daha sonra kaldığınız yerden devam etmek orgazmın şiddetini artıracaktır. Zira beklemek ve meraklanmak zevk almanın psikolojik seviyesini artırır. Orgazma yakın olduğu zaman sizi uyarmasını isteyin. Öpüşmek ve vücudunun başka noktalarıyla ilgilenmek için birkaç dakikalık bir mola verin. Bunu sık sık tekrar edin.

Anı mahvedeceğinizden sakın çekinmeyin, çünkü tahrik olma halinin geçmesi için 5–10 dakika gerekir. O orgazmı kaçırdığını düşünse bile sizin onu tekrar o seviyeye getirmeniz oldukça kolaydır.

Orgazmı tetikleyen pozisyon!
Yayın tarihi: 01.07.2009
17927
YORUMLAR

herkez farklı şekilde dir bence.her insanın istediği yaşamak istediği farklıdır.buna göre davranmalı.başkasına bakıpta onun yaptıgını yapmak sacma bence.helede fılmklerden bakıpta aynısını yapmak cok sacma ve cahilce yani ne diyebilirmki

aaaa280 16.08.2009 23:35:57

bencede ya hatunlar hep bı noktaya odaklanıp kalıo acılın bıraz:D

emre.klkn 17.07.2009 10:11:10

bence türkiye için gerekli bu bilgiler doğal bunlar arkadaslar 21. yüzyıldayız lütfen yane sözüm bu tip bilgilere karlı gelenere(belki evliliğpiniz kurulur bu bilgileri deneseniz)

isabell 04.07.2009 13:44:18

bence böyle öneriler daha çok bu konuda bilgisiz ve tekdüze olanlar için var..bu yüğzden gerekli diye düşünüyorum..yılllardan beri birçok şeyi tü,ayıp diye elimizin tersiyle itip hep yanlışlarla karşılaşmadık mı,bu tür yazılar ayıp değil..bunlar fikir verici yazılar..ayıp olan bişi göremiyorum ben ortada..

marquise_ 04.07.2009 09:36:12

bunları denemek her kez için şeref olacaktır

yapcak D: 01.07.2009 14:20:42

Bu insanların hiç işi yokmu yaa?? işleri güçleri sex a.q Milletin kafasını bu sapık düşüncelerle meşgul etmeyin.Herkesin cinsel hayatı kendini ilgilendirir size ne??

Hi!! 01.07.2009 13:28:30

güzel çok güzel ............................!!!!

mucuk82 01.07.2009 08:25:03
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.