Erkeklerin Yatakta Rol Yapmasının 4 Nedeni

Erkeklerin Yatakta Rol Yapmasının 4 Nedeni

Hep kadınların orgazm taklidi yaptığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü artık erkekler de orgazm taklidi yapıyor...

Güncellenme tarihi:

Cinsel güvensizlik

Bazı erkekler yatakta karşısındakini mutlu edememe korkusuna kapılıyorlar. Partnerini mutlu etme çabasıyla kendileri orgazm olmayı ara sıra da olsa unutuyorlar. Ayrıca cinsel performanslarının yetersiz kalmasından, cinsel organlarının boyutunun sorun yaratacağından korkuyorlar. Çünkü artık kadınlar da yatakta ne istediklerini biliyorlar.

Duyguları bitmiştir

Duyguları bitmiştir. Bazı erkeklerin orgazm taklidi yapmasının nedeni ise size karşı olan hislerinin değişmesidir. Eğer size karşı olan duyguları bitmişse, sizi eskisi gibi çekici bulmuyorsa orgazm taklidi yapmaktan başka çaresi olmadığını düşünürler.

Stres

İşyerindeki yoğunluk, aile ve çevreyle yaşanan sorunlar kadınlar kadar erkekleri de etkiliyor. Bu sorunlardan yatakta da kurtulamayan erkeğin cinsel yaşamı etkilenebiliyor ve yine orgazm taklidi yapmak zorunda kalabiliyor.

Alkolün etkisi

Sevişmeye ne kadar hazır olursa olsun eğer sevgiliniz alkolü fazla kaçırdıysa zor anlar yaşanabilir. Size hayal kırıklığı yaşatmamak için sevgiliniz böyle bir durumda da orgazm taklidi yapabilir.

Yayın tarihi: 15.08.2013
52711
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.