Erkeklerin yatak odası korkuları

Erkeklerin yatak odası korkuları

Sevgilinizin korkularını sıfıra indirip yatakta ona yüzde yüz özgüven kazandırmak istiyorsanız, kafasını karıştıran konularla tanışın.

Sevgiliniz şu ana dek herhangi bir yatak korkusundan size bahsetmemiş olsa da bu herhangi bir korkusu olmadığı anlamına gelmez. Erkekler sadece seks isterler, onun dışında bir şey düşünmezler demeyin, onların da bu konuda soruları ve sorunları olabilir: "Nasıl ki bazı kadınlar sekse erkeklerin verdiği kadar önem verirlerse, bazı erkekler de yatak konusunda kadınlar kadar endişeli olabilirler" diyor "Sex and Love in Intimate Relationships" (İlişkilerde Seks ve Aşk) adlı kitabın yazarı Lisa Firestone.

Gerçek şu: Erkekler hem duygularını ifade etmekte zorlanırlar hem de endişelerini. Bu noktada iş kadınlara düşer: Partnerlerimizin dile getirmekten bile çekindiği konuları kıvrak zekamızla anlayıp onları rahatlatabiliriz. Erkeklerin kafalarını kurcalayan en şaşırtıcı sorunları tespit ettik. Erkeğinizin stres seviyesini azaltıp yatakta mükemmel bir ilişki yaşamanızı sağlayacak bütün tavsiyeler yazımızda...

"Partnerimin bana yaptığı şeylerden biri beni tamamen seksten soğutuyor. Bunu ona nasıl anlatabilirim?"

Hiçbir erkek yatakta partnerini incitmek istemez. Yaptığınız hareketlerden biri hoşuna gitmese bile, kalbinizi kırmamak için büyük olasılıkla suskun kalır ve siz doğal olarak durumdan habersiz bir şekilde o hareketi yapmaya devam edersiniz. Daha da kötüsü, açık açık sorduğunuz zaman bile, sizi kırmamak adına gerçeği saklar çünkü erkekler kadınlara duymak istediklerini söylemekte uzmanlardır.

Gerçeği öğrenmek istiyorsanız, sevgilinizle şöyle bir oyun oynayın: Herhangi bir konuda iddiaya girin veya ikinizden birinin galip geleceği bir oyun başlatın. Bu oyunun iddiası şu olacak: Kazanan taraf yatakta patron olacak ve diğerine her istediğini istediği şekilde yaptıracak. En iyisi, kaybedeceğinizden emin olduğunuz bir iddiaya girip, gecenin kalan kısmı için kendinizi onun ellerine bırakın. Bu şekilde kazanırsa sizi yönlendirmekten kaçınmaz ve gerçekten ne istediğini öğrenme imkanınız doğar. Öpüşme, oral seks veya rutin seks sırasında, her adım başı patronun kendisi olduğunu ve hareketlerinize onun liderlik etmesi gerektiğini hatırlatın. Hareketinizle ilgili en etkili geri bildirim alma yöntemi bu.
Yayın tarihi: 13.03.2007
3771
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.