Erkeklerin Seksi İstekleri

Erkeklerin Seksi İstekleri

Erkekler de en az kadınlar kadar beğenildiğini, sevildiğini ve istendiğini bilmek ister...

Güncellenme tarihi:

Erkekler de ilgi ister

Her kadın bir erkeğin dikkatini nasıl çekeceğini, gizli zevkler vaat etmesini, isteğini belli etmesini, davranışlarıyla umut vermesini bilir. Ancak sadece bir erkeği elde etmek istediğinde ya da bir başka kadınla rekabet ettiğinde bu davranışları uygular.Oysa erkekler de tıpkı kadınlar gibi arada sırada da olsa baştan çıkarılmak ister. Bir erkeği tanımak demek onu nelerin uyardığını bilmek demektir. Gidip kucağına oturmak, karşısında çekici biçimde soyunmak, arzu dolu bakmak, sevgi dolu sözler söylemek cinsel heyecan uyandırabilir.

Ona iltifat edin

Kadın kendi bedeninin zevk verdiğini, teninin yumuşaklığından, göğüslerinin dolgunluğundan, kalçalarının kıvrımından hoşlandığını hep duymak ister de erkeğinin de böyle istekleri olabileceğini düşünmez nedense. Oysa erkek de görünüşünün, omuzlarının genişliğinin karnının düzlüğünün, bacaklarının adalesinin, teninin kokusunun beğenildiğini duymak ihtiyacındadır.Görünüşü yakışıklı olmasa da mutlaka güzel bir tarafı vardır ve bu tarafın beğenildiğini duymak erkeği çok mutlu eder. Aşk oyunlarına tam olarak katılan bir kadın eşinin bedenini ne kadar beğendiğini, sevdiğini, heyecanlandırdığını göstermelidir. Duydukların dokunarak, kelimelere dökerek ifade etmeyi öğrendikçe eşini fiziksel bir varlık olarak daha iyi tanımaya ondan daha çok zevk almaya başlar.

Bol bol öpün

Kulak memelerini hafif hafif ısırmak erkeği çok çabuk uyarır. Erkek ensesinin, boynunun, omuzlarının, sırtının, kalçalarının, göbeğinin okşanmasından da hoşlanır. Canı yanmadığı sürece ısırılma da hoşuna gider.Göbek deliği ile bacakların üst iç bölümleri de genellikle duyarlı olur. Erkek gövdesinin en duyarlı organları ise penis ile testis torbalarıdır. Aynı zamanda en çabuk incinen yerler de yine bu organlardır. Bazı erkekler penislerine dokunulmasını istemezler çünkü meni akımını denetim altına alamazlar ama tecrübeli ve kendilerini tutabilen erkekler penislerinin elle okşanmasından büyük zevk aldıklarını söylerler.

Yayın tarihi: 15.05.2014
108075
YORUMLAR

Hele kızın birinin prezervatifimi takarken prezervatifi çekip atması, beni yatağa atması ve olağanüstü bir azgınlıkla suckso'ya başlaması var ya! Bunlar unutulmaz enstanteneler! Mirkelam diyor ya:"Unutulmaz, unutulmaz! Yaşadığımız unutulmaz!" İşte öyle bir şeydir Maxim Honors...

Gürhan Salihlili 09.02.2015 17:48:38

Benim yatakta en çok hoşlandığım şey kadının yatakta doğal olmasıdır. Üç olay anlatacağım. Birgün sexten önce kızın biriyle oral sex yapıyoruz. Kız benimkini yalayıp yutarken benimkinden sular gelmeye başladı. Kızın öyle bir hoşuna gitti ki anlatamam. Kızın hoşuna gitmesi ve bunu belli etmesi beni daha da ateşledi. Bir diğer gün kızın birini son sürat pompalarken baştan çıkmış bir şekilde kızın ağızından öyle sözcükler dökülüyordu ki nasıl bir zevk makinası olduğumu o an iliklerime kadar hissettim, azmim ve gayretim kat ve kat arttı:) Hele spermlerimi göğüslerine sürmeleri var ya! Ooof of!...

Gürhan Salihlili 09.02.2015 17:41:14
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.