Erkekleri baştan çıkarma kılavuzu

Erkekleri baştan çıkarma kılavuzu

Sevgilisi olmayanlar için yeni bir erkekle tanışmak cesaret, hedefe kilitlenmek ve çoğu zaman da başaracağına inanmaktan geçiyor.

İş çıkışları bir yerlere takılıp en seksi halinizle etrafta salınabiliyorsunuz. Ama bir sevgiliniz yok! Aşık olmak ve aşktan havalara uçarak yazı geçirmek istiyorsanız, yeni bir sevgili bulmanız için size harika bir kılavuz hazırladık.

* Her şeyden önce bir sevgilinizin olması hedefiyle çıktığınız bu yolda kendinize bir tarih koyun ve aşağıdaki maddeleri dikkatle okuyun. Bazı aşamaları atlayabilirsiniz, önemli olan hedefinizden sapmamak. Yeni bir erkekle tanışmanın akıllı bir strateji ile hiç de zor olmadığını göreceksiniz. Şunu unutmayın erkekleri cezbedecek ne kadar çok taktik uygularsanız, aşk yolunda o kadar fazla yol alırsınız.

* "Bir sevgili istiyorum" diyerek işe başlayın. Ne istediğinizi bilmek size çok şey kazandırır. Yolun sonunu görmek sizi motive eder.

* Nasıl bir sevgili istediğinizi karar verin. Sevgili bulma yolunda karşınıza çıkan ama size uymayan erkeklere takılıp kalmak zaman kaybından başka bir şey değildir.

* Eski sevgililerinizi düşünün. Aklınızda kalan biri varsa ve dönüp dolaşıp onu hayal ediyorsanız en iyisi onu unutmak. Yeni bir aşka yelken açmak için kalbinizin boş olması en iyisi.

* "Kaybedecek hiçbir şeyim yok" gibi bir mantra geliştirin. Çevrenizdeki herkese, tüm arkadaşlarınıza "Artık birileriyle tanışmak istiyorum.

* Çevrenizde bana uygun olacağını düşündüğünüz bekar erkekler varsa, hemen tanıştırmanızı istiyorum" deyin.

* Hedefe kilitlenin. Bu yolda yolunuza çıkan çeşitli zorlukları kolayca aşmak için çaba harcayın. Bu sizi bir erkek mıknatısı yapar.

* Görünümünüzü mükemmelleştirin. Başınızı hafifçe aşağıya, yana eğin ve biraz seksi biraz utangaç bakarak gülümseyin. Bu poz erkekleri cesaretlendirecektir.

* Gardırobunuzu yenileyin. İçinde kendinizi iyi hissedeceğiniz yeni kıyafetler alın. Kendini iyi hisseden bir insan çevresine de bu enerjiyi verir.

* İki arkadaşınızı alarak bir bara gidin. Hoşunuza giden birini gördüğünüzde, arkadaşlarınızın yanından uzaklaşın ve mekanı taramaya başlayın. Bakışlarınız hedefini bulduğunda, onu 'bakışlarınızla' vurun. Bu ona cesaret verecek ve sizi tavlaması için fırsat yaratacaktır.
Yayın tarihi: 15.08.2006
4292
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.