Erkeğiniz Yatakta Rol mü Yapıyor? (Test)

Erkeğiniz Yatakta Rol mü Yapıyor? (Test)

Kadınların aksine erkekler bazen zevk almasalar bile seks yaparlar. Onun gerçekten zevk alıp almadığını düşünerek içiniz içinizi yemesin. Mini testi yapın ve sonucu görün...

Güncellenme tarihi:

Ona uyan cümlelerin yanındaki harfleri işaretleyin

1. Hafta sonu futbol maçları onun vazgeçilmezi. A

2. Size arkadaşlarınızın nasıl bir cinsel hayatı olduğunu soruyor. B

3. En son ne zaman tartıştığınızı hatırlamıyorsunuz. C

4. Size sıradan iç çamaşırları alıyor. A

5. Bazen sadece onu mutlu etmek için onunla birlikte oluyorsunuz. A

6. Son dakika yatakta yaptıklarınız ona yetmedi, fakat yine de mutlu olduğunu söyleyebilirsiniz. B
7. Sizin tatmin olduğunuzu görmek onu heyecanlandırıyor. C

8. Bazı zamanlarda bir sevgiliden çok bir arkadaşınızla birlikte oluyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz. B

9. Sizin hoşunuza giden noktaları bulup, sizi seks moduna sokmak için tahrik ediyor. C

10. İlişkinizi renklendirmek için yeni metotlar deniyor, fakat hoşunuz gitmeyenleri asla kullanmıyor. C

11. Aşk hayatınızla ilgili nadiren konuşuyorsunuz. A

12. Sizin fantezileriniz ile onunkiler uyuşmuyor. BSonuçlar

A'lar çoğunluktaysa: Seks hayatınız kırmızı alarm veriyor

Sonuçlara göre tüm belirtiler gösteriyor ki cinsel hayatınız ölmüş de ağlayanı yok. Baksanıza eşiniz kendine yeni hobiler bulmuş, seksi değil ucuz iç çamaşırlarını tercih ediyor ve cinsellik sadece onu sessiz tutuyor. Uzmanlara göre eğer bir erkek cinsellikten istediğini alamıyorsa bunu partneri ile konuşmayı reddediyormuş. Erkeklerin bir ilişkide tatmin olamamasının iki nedeni vardır; frekans uyuşmazlığı ve ilişki sırasında ne olduğu. Bu yüzden o sessiz kaldığı sürece sizin sorular sormanız gerekiyor. Ama bu soruları kendinize sormalısınız. Yaşantınız nasıl? Stresli misiniz? İlişkinizde çözülmesi zor bir sorun ile karşı karşıya mısınız? Bunların dışında kendinizi suçlamadan ve yargılamadan partnerinizin hoşuna giden ve gitmeyen şeyleri yapıp yapmadığınızı sorun. Daha sonra kendi hoşunuza giden ve sizi havaya sokacak şeyleri belirleyin. Bunları birden bire ona söylemek yerine yumuşak dokunuşlar ile konuşmaya başlayın. Böylece sağlam ve güzel bir seks hayatı için temelleri atmış olacaksınız.
B'ler çoğunluktaysa: Ne iyi ne kötüsünüz

Partnerinizin çok mutlu olduğunu söylemek zor ama ona göre ilişkiniz "fena değil" seviyesinde. Erkeklerin seks hayatlarını sadece ereksiyon ve boşalma olarak görüp bununla yetiniyorsanız bilin ki kısa bir süre sonra kendinizi sıkıcı ve monoton bir ilişkinin içerisinde bulabilirsiniz. Sadece onu değil kendinizi de düşünün. isteklerini ve hoşlandığınız şeyleri ona yaptırmaktan çekinmeyin ve açık açık konuşun. Ayrıca yönlendirmeniz onun da hoşuna gidecektir. isterseniz bunu ona sorabilirsiniz. Bunların dışında onun fantezileri hakkında konuşup sizinkileri öğrenmesini ve keşfetmesini sağlayabilirsiniz. İnanın bu yol cinsel hayatınıza renk katacak.
C'ler çoğunluktaysa: Tatmin dorukta

Erkeğinizin mutluluğun ötesine geçtiğini söyleyebiliriz. Ayrıca her türlü istek ve arzularınızı onunla konuşup ortak bir noktada buluşabildiğiniz için çok şanslı olduğunuzu da unutmayın. Her ikiniz için de seks, şehvet ve zevk dolu bir oyun. Yine de bu harika uyumu sürdürmek sizin elinizde. Birkaç seks öncesi hile ile bu ateşi hep sürdürebilirsiniz. İşte size bir ipucu... Oral seks öncesi soğuk bir şeyler içip ya da dondurma yerseniz bu partnerinizi daha da uyaracaktır. Ardından da sıcak bir içecekle ısı dengesini tersine çevirirseniz emin olun farkı göreceksiniz. Size başka ipuçları da vermek isterdik ama maalesef yerimiz dar. Dilerseniz bir kamasutra kitabına başvurabilirsiniz.

Yayın tarihi: 06.05.2015
24582
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.