En İyi Seks Aplikasyonları

En İyi Seks Aplikasyonları

Cinsel hayatı renklendirmenin yeni ve teknolojik yolu: Seks aplikasyonları! Son dönemde sayıları artan bu uygulamalar arasında neler yok ki...

Güncellenme tarihi:

Cep telefonunuzun seks hayatınızı da renklendirebileceğini hiç düşündünüz mü? Son günlerde sayıları artan seks aplikasyonları arasında kamasutradan oyunlara onlarca seçenek var! Tabii indirirken dikkatli olmakta fayda var: Cep telefonunuzu kurcalayan kardeşiniz, çocuğunuz, anneniz yoksa sizin de işinize yarayabilir!

1. Art of sex

Denemeniz için 45 pozisyon çizimli olarak sizi bekliyor. “45’e kadar bir sayı söyle” demek onu harekete geçirmek için işinize yarayabilir! Aplikasyon ayrıca seks yapabileceğiniz mekanlar konusunda da tavsiyeler veriyor.2. Fanclub Trivia 50 Shades edition

‘Grinin Elli Tonu’ kitabının eğlenceli bir oyunu! Christian Anna’ya sınav öncesi ne gönderdi, ellerini yatağa neyle bağladı gibi pek çok soru sizi bekliyor!

 3. Kamasutra

Erotik V, Maymun, Nirvana, Catherine Tekerleği, At Binme, Şehvetli X, Kilit... Kamasutra pozisyonlarını merak ediyor ve cebinizde olsun istiyorsanız bu uygulama size göre!4. Truth or dare

‘Doğruluk mu, cesaret mi’ oyununun sıcak bir versiyonuna ne dersiniz? Uygulama size ‘öp’ gibi komutlar ya da ‘bir gayle öpüştün mü’ gibi sorular sunuyor ve size de sevgilinizle eğlenmek kalıyor!

5. Sex position decider game

Eski pozisyonlardan sıkıldıysanız ve yatak performansınıza biraz renk katmak istiyorsanız bu uygulamada onlarca pozisyon çizimli olarak sizi bekliyor.

Kaynak: Elele

Yayın tarihi: 07.04.2015
300240
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.