En güçlü afrodizyak

En güçlü afrodizyak

Mutlu bir cinsel hayat için tek yapmanız gereken kendinize güvenmek

Güncellenme tarihi:
En güçlü afrodizyak

Cinsellik çok karmaşık gibi görünse de aslında basit düşünülmesi gereken, çok doğal bir konu. Kadın ve erkek ilişkilerinin en özel anlarından biri olan birliktelik anından zaman zaman keyif alınamıyor ya da partnerler arasında sorunlar olabiliyor ama bunu çözmek zor değil.


İlişkilerin temeli olan güven, cinsellik hayatında da kendini gösteriyor. Kişilerin kendine ve partnerlerine güvenleri tam olduğu zaman mutlu bir cinsel hayat elde edebiliyorlar. Hayattan ne istediğini bilen, nelerden hoşlandığının farkında olan ve partnerinden utanmayı bir kenara bırakmış olan kadın, kendine güvenen kadındır. Sadece kendini değil partnerini de bu sayede kolayca yönlendirebilir.


Aynı şekilde erkekler için de geçerli olan özgüven durumu erkeğin partnerini daha fazla mutlu etmek istemesini sağlıyor. Tatmin oldu mu, penisimin boyu yeterli gibi konuları dert etmeyen erkek yatakta daha mutlu oluyor ve ediyor.

Yayın tarihi: 03.07.2012
7358
YORUMLAR

ben ilişkiye girdiyim zaman erken boşalıyorum neden acaba

mustafa atalan 24.10.2012 11:36:52
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.