Doyumsuz zevkin olmazsa olmazları!

Doyumsuz zevkin olmazsa olmazları!

Şu andan itibaren baştan çıkarma uzmanlıj dersine kayıtlısınız. Dikkat edin. Önünüzde ev uygulamalı bir sınav var. Aşağıda daha uzun süre ve daha iyi aşk yapmak isteyenler için hazırladığımız tavsiyeleri bulacaksınız.

Aşkın dört kuralı

1- Egonuzu kapıda bırakın

Birlikte oldukları arasında en iyisinin siz olup olmadığınızı ya da bu sorunun başka bir versiyonunu sormayın. Kaliteli sevişmenin kilit noktası tüm dikkatinizi olabildiğinizin en iyisi olmaya vermektir.

2- Göze daha hoş görünün

Garson kızlar giysileri buruşuk, serseri kılıklı erkeklere hala ölüp bitiyor olsalar da erkek 20'lerinin sonuna yaklaştığında bu numara da eskir. Büyük ligde sahaya çıkmak için ütülü bir gömleğe, gıcır gıcır ayakkabılara ve bayat biradan farklı bir kokuya ihtiyacınız vardır. Ayrıca kadınlar iyi yemek yemesini, hatta mümkünse pişirmesini seven erkeklere bayılırlar.

3- Onun hangi yöne baktığını anlayın

Kaliteli bir kadın yaptıklarınızdan değil, elde etmeyi umduklarınızdan etkilenir. Planları, rüyaları ve derinlemesine ayrıntılı tasarıları olan, hayatın eşiğindeki bir genç adam kadar seksi bir şey yoktur. Kadın sizin geleceğinizden çok geçmişinize ve şimdiki hayatınızla ilgileniyorsa gerçekten ilgilendiği tek gelecek kendisininki demektir.

4- Sinyal hareketi geliştirin

Her erkeğin bunların en azından birini çok ama çok iyi yapması gerekir. Cinsel ilişki öncesi masaj. Boyun ısırığı.
Yayın tarihi: 27.07.2006
3225
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.