Cinsel zevki doruklarında yaşayın

Cinsel zevki doruklarında yaşayın

Hayatın vazgeçilmezi olan seksi daha zevkli hale getirin...

Güncellenme tarihi:
Cinsel zevki doruklarında yaşayın

Partnerinizle paylaştığınız en özel ve heyecanlı anlardan biri seks. Onunla sevişirken tüm algılarınızı açık tutarsanız alacağınız haz da artar. Partnerinizin sizi izlemesine izin verin. Erkekler en iyi görme duyularıyla uyarılırlar ve eşlerin birbirini izlemesi oldukça erotik bir oyundur. Eğer seviyorsa ona özel iç çamaşırları alabilirsiniz ya da farklı pozisyonlar denemek isterse ona itiraz etmeyin. Bu şekilde aranızdaki bağ da artacaktır.

Partnerinizin her yerine dokunun, onu yumuşak hareketlerle okşayın. Bu ona değer verdiğinizi gösterecektir. Ayrıca bu sayede tahrik olma seviyesi artacaktır. Koku, kadınları en çok uyaran etkenlerden biri. Mümkün olduğunca parfüm kullanmadan birlikte olmaya çalışın ve partnerinizin kokusunu içinize çekin.

Birlikte olma esnasında partnerinizle konuşun. Aranızdaki iletişimin açık olması birbirinizin nelerden zevk aldığını anlamanıza yardımcı olacak ve daha çok haz almanızı sağlayacak. Sevgilinizle uzun ve erotik öpüşmeler yapın. Yavaş yavaş tüm vücudunu öpün ve bu şekilde onu uyarın.

Yayın tarihi: 29.06.2012
10524
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.