Cazibenizle ortalığı kavurun!

Cazibenizle ortalığı kavurun!

Vazgeçilmez ve tutkulu bir kadın olmak aslında o kadar da zor değil. Nasıl mı? İşte yanıtı...

Eğer karşınızdaki erkeği baştan çıkarmak ve ona aşık olduğunuzu göstermek istiyorsanız yapmanız gereken aşk sözcüklerinden çok daha fazlasıdır. Örneğin yaptıklarınızla kendinizi unutulmaz yapabilirsiniz.

Seksi özelleştirin

Özel bir seks derken mum ışığında, saten çarşaflar arasında sevişmeyi kast etmiyoruz. Bizim kast ettiğimiz erkeklerin istediği gibi özel bir sevişme. Örneğin değişik sevişme taktikleri. Rutin davranışların dışına çıkın, fantezilerinizi uygulamaya çalışın. Eve geldiğinde onu değişik kıyafetler içinde karşılayın, mesela bir geyşa kıyafeti hiç fena olmaz.

Onunla küçük oyunlar oynayın

Erkekler birlikte eğlendikleri kadınlardan vazgeçemezler. Bunun için ucunda küçük bahislerin olduğu oyunlar oynayabilirsiniz. Örneğin kağıt oyunu karşılığında bir şeyler içmeye gitmek ya da bowling oynamak gibi. Böylece hem ilişkinize renk katacak hem de size biraz daha bağlanmasına neden olabilirsiniz. Çünkü erkekler arkadaşlarının yanında olduğu gibi rahat davranabildikleri kadınlardan hoşlanırlar.

Kendiniz olun

Erkekler yanlarında kasılıp kalan kadınlardan nefret ederler. Onlar için çekici olan kadın kendine güvenen, ne istediğini bilen kadındır. Siz de onu etkilemek için taktikler geliştireceğinize kendiniz gibi davranın. Rahat olun, rahat konuşun. Şöyle düşünün ilişkiniz ilerledikçe zaten sizin nasıl biri olduğunuzu anlayacaktır.
Yayın tarihi: 07.02.2007
1465
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.