'Buz'la yataklar ısınacak!

'Buz'la yataklar ısınacak!

Cinsel hayatınız sallantıda mı? Cevabınız evet ise işte yatağınızı ateşleyecek buz gibi öneriler...

Size inanılmaz gelse de, muhteşem seks tecrübelerinin sırrı buzdolabınız kadar yakın. Şu anda şunu düşünüyorsunuz değil mi?: "Buz gibi bir madde sizi nasıl ısıtabilir?"

"Sıcak teninize temas eden buzun soğukluğu beyninizin ereksiyon ve uyarıdan sorumlu olan merkezlerini harekete geçiriyor" diyor Wisconsin Üniversitesi'nde profesörlük yapan Doktor Kevin Strang. İşte kesinlikle denemeniz gereken hareketler...

Buz gibi şakalar

Erkeklerin neden kadınlar lolipop yalarken zevk aldığını biliyor musunuz? Çünkü lolipopun yerinde kendileri olsaydı nasıl bir hisse kapılacaklarını düşünürler. Lolipopu emmek onları inanılmaz bir şekilde uyarır. Barda veya restoranda tüm bir buz parçasını ağzınıza alın ve son derece doğal bir şekilde emmeye başlayın. Buzun ucu dışarıda kalacak şekilde dudaklarınızın arasında tutun ve dilinizi buzun üzerinden geçirin. Emin olun bunu iki dakika boyunca yaparsanız, sevgiliniz size o hareketi kesmeniz için yalvaracaktır.

Soğuk taş masajı

Masaja erotik bir soğuk sıcak oyunuyla başlayın. Bir elinizde avuçlarınızda ısıttığınız masaj yağını, diğer elinizde birkaç buz parçası tutun. Omuzlarına ılık masaj yağını sürün. Sonra bir buz parçasını elinize alarak, aynı bölgede yavaşça gezdirin. Aynı şeyi sırtında ve kalçalarında da yapın.

Buzla sekiz çizin

Oral seks sırasında, bir buz parçasıyla kasık ve baldırlarının iç tarafında sekiz çizin. Daha fazla zevk almasını sağlamak için hareketi mümkün olduğu kadar yavaş ve yumuşak yapın. Birbirini tamamlayan bu iki karşıt his, onun gökyüzünde uçmasına yol açacak.
Yayın tarihi: 28.11.2006
8799
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.