30 günde seks terapisi

30 günde seks terapisi

Tıpkı insanoğlu gibi kadın-erkek ilişkileri de doğar, yaşar ve ölür; evlilikse sigara gibidir! İlişkiyi ölüme her gün bir adım daha yaklaştırır.

Güncellenme tarihi:
Ölüme yaklaşacak da olsa, daha flört günlerinden itibaren özellikle kadınların açık ya da gizli amacı, bir an önce evlenmektir, çünkü evliliğin cazip tarafları da yok değildir. Hayatı paylaşma ve birlikte daha fazla zaman geçirme fikri, birbirine aşık iki kişiye ister istemez çekici gelmez mi? Fakat işte evliliğin şeytaniliği, uzaktan en güzel görünen yüzünün aynı zamanda en hain yanı olmasından kaynaklanır.

Genç sayılabilecek yaşlarda tanışıp 30'larının sonlarında, örneğin on yıldır evli olan ve tabii kendilerini uzun süredir evli hissedenler, hep aynı küçük mutluluklardan ve aynı büyük sıkıntılardan söz ederler. Bu sıkıntıların çoğu, heyecanlarının çoktan tüketildiği, bütün havai fişeklerin patlatılıp artıklarının yıllar önce çöpe atıldığı, büyük problemler yaşanmasa bile çoktandır durağan ve can sıkıcı bir atmosferin hakim olduğu yerde yaşanır: yatak odasında.

Bazı insanlar, evliliğin bu doğal sürecini kırmak, en azından yavaşlatmak için çaba gösteremeyecek kadar tembeldirler ve karı-kocalıktan kardeşliğe doğru hızla ilerlerken hiçbir girişimde bulunmamayı tercih ederler. Bazıları, bir zamanlar birbirlerine duydukları heyecanı üçüncü bir kişiye, ortak bir ürüne, yani bir bebeğe yönlendirerek tazelemeyi denerler.

Tekdüzeliğin seks hayatlarından kaynaklandığı gerçeğiyle yüzleşebilecek kadar cesur olanlar ise, fantezi dünyalarına sığınır, gidip tuhaf yerlerde sevişmeyi ya da gittikleri her yerden seks oyuncakları toplamayı denerler. Aynı şekilde, birbirlerini özlemek ve birbirlerinin yokluğunun nasıl bir şey olduğunu hatırlamak için bir süre ayrı yaşamaya karar verenler de olabilir.

Benzer sorunlarla evlilikleri günden güne yavanlasan bir çift, bugüne kadar hiç görülmemiş bir çözüm yoluna başvurmuş ve aralarında anlaşarak 'çivi çiviyi söker' mantığıyla, bir ay boyunca her gün seks yapmışlar. Tabii ki bu onlar için zaman zaman yıpratıcı bir deneyim olmuş fakat bu bir ayın sonunda istedikleri sonuca ulaştıklarını iddia ediyorlar.

İşte tuttukları seks günlüğünden bazı bölümler >>>

Yayın tarihi: 23.10.2008
32654
YORUMLAR

walla ben gaye arkadımısın yorumuna katılıorum bır ınsanla uzun sure aynı ewı paylasmadan bılemezsınız artık gorev halın egelıor sewısmek ıcın olmuor karsı taraf kendını ıyıce salıor artık ama yapsın bıtsınde uyuyayım dıye dusunuor :S

cagdas 15.12.2008 22:02:58

Ahmet kardeşim seni yürekten tebrik ediyorum başka da bir şey demiyorum...İşte biz buna kalp ve kafa olgunluğu diyoruz..

reyyan 11.12.2008 01:18:09

yasmin herhalde hiç aynı erkekle uzun zaman beraber yaşamamış. en fazla 3 yıldan sonra sen hala istiyor olsan da adamın canı sevişmek istemiyor. zaten senin de canın çekmiyor. ilk bir senede her gün iki kez sevişiyorsun, 5 senede 15-20 günde 1. birlikte yaşamayan anlamaz...

gaye 08.12.2008 08:02:19

bu konuda inatçı olmamak lazım

mahmut 28.11.2008 11:46:56

sarsıldım

sevda celik 24.11.2008 20:13:13

ne alakası var. ilişkiyi evlilik bitirirmiş. peki soruyorum ben bu mantaliteye sahip insanlara; acaba her zaman genç mi kalacaklar. yaşlandıklarında kendi kahırlarını çekecek kimi yanlarında bulacaklar...!!! heyhaaaaat. geçen koca ömürlerinden geriye kimseleri kalmamış bir enkaz gibi insanlık dramı şeklinde diğer insanlara örnek olarak sefil hayatlarından geçecekler. şahsen böyle bir durumda kalmayı hiç istemem. aklı selim insanların da böyle yapmayacağını da söylememe gerek yoktur sanırım... hayatının değerini bilen insanlara diyorum ki. öyle güzel ruhdaşları bulunuz ki kendinize varlıklarıyla ömrünüzü bir gül bahçesine çevirsin. öyle güzel çocuklarınız olsun ki siz nasıl onlar minikken şefkatinizle büyüttüyseniz, insanların ikinci çocukluk evresinde onlarda şefkatleriyle sizi yaşatsınlar... işte mutluluk, işte huzur bence... gerisi sadece hayvansal duyguları tatmin, serden geçticilik, adamsendecilik...vs. kendinize iyi bakınız iyi insanlar. sizin varlığınzı biliyorum...

ahmets 24.11.2008 14:58:27

yasmin senin gibi bayanlara benim ihtiyacım var seks arzusu çok olan diğerleri ne düşünür bilmem ama senin düşüncen bana uyar

gökhan can 01.11.2008 23:03:45

güzel bir yöntem denemek lazım kesin %100 başarılı olur

nhr67 23.10.2008 23:46:35

nasıl yani her gün 3 yemek gibi 3 kere seks mi ypıcaz çok hemde çok işleri var ozaman amelyathaneler hiç boş kalmaz

arıza 23.10.2008 21:10:24

arkadaşın biri hergün cinsellik sıkar diye yorum yapmış,her gün en az üç öğün yemek yiyorsun bu seni sıkmıyormu hiç,cinsellik kadar doğal ve insana zevk veren birşey düşünemiyorum.

erol 23.10.2008 20:54:29
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.