Aşkın İşaretleri!

Aşkın İşaretleri!

Size aşık mı, değil mi? Hala bu ikilemdeyseniz, gözden kaçması zor olan bu işaretlere dikkatlice bakın...

Güncellenme tarihi:

Eğer size saygı duyuyorsa, bilin ki size aşık. Hayatınızdaki her detayı önemser, size iyi davranır, karakteristik özelliklerinizi sever ve başarılarınızı sizinle birlikte kutlar. Onun için tahammül edilemez şeyleri, sırf siz seviyorsunuz diye yapar.


Sürekli aklındaysanız, size büyük bir aşk besliyor. Gün içinde size komik mesajlar atıyorsa, şarkılar ya da gördüğü bazı kelimeler sizi ona hatırlatıyorsa sizi gerçekten seviyor demektir.

Aşk kalbi yumuşatır ve sevgiliniz eskiden inatçı olduğu ne varsa, şimdi o konular hakkında sizinle orta yolda buluşmaya çalışıyorsa size aşıktır.


Kalabalık ortamlarda genelde sevgilisine dokunmaktan kaçan erkekler, yalnızca önemsedikleri ve "bu benim ilişkim" veya "bu sevdiğim kadın" mesajı vermek istedikleri kişilerle topluluk içinde yakınlaşır. Kolunu kalabalıkta omzunuza atıyorsa, sizinle birlikte olmaktan gurur duyuyor demektir.

Sizinle kavga etmekten çekinmiyor ya da özür dilemekten korkmuyorsa, ilişkinizin ne kadar güçlü olduğuna inanıyor demektir. Aşk, gururun bir kenara bırakılması demektir ve anlaşılan o da çoktan öyle yapmış.


Sizi koruyup kollamaya çalışıyor, hayatınızı kolaylaştırmaya çalışıyorsa, daha fazla düşüneceğiniz bir şey yok demektir. Sevgiliniz size sırılsıklam aşık!

Yayın tarihi: 11.07.2012
885
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.