Yılın En Soğuk Günlerinde Ünlü İsimler Ciltlerini Kara, Braun ile Hazırladı

Yılın En Soğuk Günlerinde Ünlü İsimler Ciltlerini Kara, Braun ile Hazırladı

Bu yıl 3.’sü düzenlenen Cosmopolitan Winter Fling 2018’de, Braun etkinliğe katılan ünlü isimlerin ciltlerine pürüzsüzlük sponsoru oldu.

Erzurum Sway Hotel’de gerçekleşen etkinlikte erkekler keskin ve hassas tıraş bıçakları ile dikkat çeken Braun Series 5; kadınlar ise epilatör ve cilt canlandırma başlıkları ile yüz cilt bakımının tüm ihtiyaçlarını tek üründe toplayan Braun FaceSpa ile tanıştı. Etkinlik Nihat Odabaşı, Nilgün Bodur, Larissa-Burak Gacemer, Yunus Günçe, Aslıhan Güner ve Faik Ergin gibi pek çok ünlüyü buluşturdu.

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklı P&G markası Braun’un son teknoloji ile tasarlanan kişisel bakım ürünlerini Sway Hotel’in Spa’sında deneyimleyen konuklar güne başlarken kara ciltlerini Braun ile hazırladı. Yılın en soğuk günlerinde Palandöken’de kış tatilinin keyfini çıkartan konuklar Braun Series 5 ve Braun FaceSpa ile Sevgililer Günü’ne hazırlanırken hem kusursuz bir cilt bakım rutini oluşturdular hem de kendileri ve sevdiklerine en özel hediyeyi aldılar.

İstenmeyen tüylerden kolayca kurtulmanızı sağlayan epilatör başlığı, ekstra yumuşak temizleme için Ekstra Hassas fırçası ve yaşlanma karşıtı yeni Yeni Yüz Masaj ve Canlandırma başlığı ile Braun FaceSpa, sadece üç uygulamadan sonra kadınlara daha pürüzsüz bir cilt için 3 farklı çözümü tek üründe sunuyor.

Skin-Sensitive Teknolojisi ile Braun Series 5 cilt konforunuz göz önüne alınarak tasarlanmıştır. AutoSense Motor sürekli olarak gücünü ayarlarken diğer yandan Comfort FlexHead tıraş başlığı büyükten küçüğe yüzünüzün tüm kıvrımlarında rahatça gezinerek cilt konforundan ödün vermez ve size en yakın tıraşı sunar.

Yayın tarihi: 07.02.2018
3876
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.