The Body Shop'tan %100 Vejeteryan Saç Peelingi

The Body Shop'tan %100 Vejeteryan Saç Peelingi

Her ürünü ile doğa ve hayvan dostu olan The Body Shop, % 100 Vejetaryen Yeni Fuji Green Tea Tazeleyici ve Arındırıcı Saç Peelingi saçları yeni sezona ve şehre dönüş için hazırlamak için karşınızda!

Silikon içermeyen, adil ticaret ürünü doğal balla zenginleştirilen bu ürün saçlara iyi gelmesinin yanında ve saç derisinin de bakımını sağlıyor. The Body Shop, her saç tipine göre %100 vejetaryen veya %100 vegan seçenekleri ve doğal içerikli ürünleriyle farklı deneyimler sunuyor.

Her ürünü ile doğa ve hayvan dostu olan The Body Shop, % 100 Vejetaryen Yeni Fuji Green Tea Tazeleyici ve Arındırıcı Saç Peelingi saçları yeni sezona ve şehre dönüş için hazırlamak için karşınızda. Silikon içermeyen, adil ticaret ürünü doğal balla zenginleştirilen bu ürün saçlara iyi gelmesinin yanında ve saç derisinin de bakımını sağlıyor. The Body Shop, her saç tipine göre %100 vejetaryen veya %100 vegan seçenekleri ve doğal içerikli ürünleriyle farklı deneyimler sunuyor.


Tüm dünyada, insanların çevre kirliliğinin ve toksinlerin zararlı etkileri hakkındaki endişeleri giderek daha da artıyor. Kent insanı, kaliteli yaşamı ve sağlıklı beslenmeyi benimsemenin yanı sıra mevcut saç bakım ürünlerinin yerine doğal veya organik içerikli saç bakım ürünlerini tercih ediyor.
The Body Shop, en iyi bileşenleri ve dokusuyla ön plana çıkan, hayvanlar üzerinde denenmemiş saç bakım ürünlerini yarattı. Formüllerinin tamamı %100 vejetaryen olmakla birlikte, %100 vegan formüller de mevcuttur.

Japonya’nın yeşil çayı ve yerel ticaret ürünü doğal bal

Dünya genelindeki tüketiciler, saç derisiyle ilgili kaygıların öne çıktığı günümüzde saç problemlerini maskeleyen ürünlerin aksine, saçı ve saç derisini iyileştiren ve bakımını sağlayan ürünlere odaklanıyor.

Gücünü doğadan alan ve saç bakımına yeni bir soluk getiren The Body Shop’ın Yeni Fuji Green Tea™ Canlandırıcı ve Arındırıcı Saç Peelingi, Japonya'nın yeşil çayı, nane, tuz kristalleri ve Yerel Ticaret ürünü bal içerir. Silikon içermeyen formülün masajla uygulanması, kan dolaşımının harekete geçirilmesine ve saç derisinin toz, duman, ter ve saç ürünü kalıntıları gibi yabancı maddelerden arındırılmasına yardım eder.

Fuji Green Tea™ Canlandırıcı ve Arındırıcı Saç Peelingi, saç ve saç derisinde temizlik ve arınmışlık hissi verirken, saçlardaki kalıntıların azaltılmasına yardım eder, saçlara sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırır ve doğal bal içeriği sayesinde nem sağlar.

Şampuan ve saç kremi

Fuji Green Tea™ Canlandırıcı ve Arındırıcı Şampuan, saçları yabancı maddelerden arındırırken, saçlara canlılık ve tazelik kazandırır. Fuji Green Tea™ Canlandırıcı ve Arındırıcı Saç Kremi, nemli saça uygulanır, siz yeşil çay kokusunun keyfini çıkarırken saçınız ihtiyacı olan canlandırıcı neme kavuşur.

Zencefil kepek önleyici şampuan

%100 vejetaryen Zencefil Kepek Önleyici Şampuan, pullanan ve kuru saç derisi için birebir.

Etkili Sri Lanka zencefili, huş ağacı kabuğu, beyaz söğüt özleri ve Yerel Ticaret balının mükemmel karışımı olan bu kepek önleyici şampuan, pullanmayı ortadan kaldırır ve saç derisini yatıştırır.

Saçlarınızı muz ile besleyin

%100 vejetaryen Banana Besleyici Şampuan, normal ve kuru saçları nazikçe temizlerken, sizi tropikal bir yolculuğa çıkarıyor.
Ekvador'un olgun ve lezzetli, Yerel Ticaret muzundan üretilmiştir. Besleyici özellikteki bu ürün yelpazesi, saçlara ihtiyacı olan besini sağlar. Teknikolor ve platin renk uygulamalarının hakimiyetini koruduğu günümüzde nemini tamamen kaybetmiş buklelerin neme olan ihtiyacı daha da artmaktadır.

Karşı konulmaz kokusuyla Banana Saç Kremi, saçlarınızı derinlemesine besler, saçlarınızın daha yumuşak ve daha parlak olmasını sağlar. Bileşenlerin mükemmel bir karışım oluşturduğu, içeriğinde silikon ve mineral yağı bulunmayan ve %100 vegan olan Banana Besleyici Saç Maskesi ise, saçlarınızı güçlendirir ve anında kökten uca besler. Saçlarınızı ağırlaştırmadan kabarıklığı azaltır ve saçlarınıza anında daha parlak bir görünüm kazandırır. Saçlarınızı besleyici bir saç bakımıyla şımartmak için zengin besleyici özellikteki saç bakım maskemizi haftada bir defa saç uçlarınıza nazikçe uygulayın. 

Saçlara hindistan cevizi yağı

Şampuan öncesinde saçı besleyen Hindistan Cevizi Bakım Yağı, Tropikal Samoa adasından elde edilen Hindistan cevizleri ile üretiliyor. Mükemmel kokusunu ortaya çıkarmak amacıyla soğuk sıkım işleminden geçirilen bakım yağı, düzenli kullanıldığında, saçların daha güçlü, daha yumuşak ve daha parlak olmasını sağlar.

Saç tipiniz ne olursa olsun saç uçlarınızı bu besleyici ve çok kullanımlı ürünle şımartın:

-Durulanan bakım işlemi: kuru saçlarınıza masaj yaparak uygulayın ve en az 5 dakika bekledikten sonra her zamanki gibi yıkayın.
-Yoğun bakım işlemi: gece boyunca saç maskesi olarak kullanın ve ardından saçlarınızı yıkayın.
-Durulanmayan bakım işlemi: kuru saç uçlarını beslemek için yağı temiz saçlarınıza uygulayın.

The Body Shop’ta saçlar için vazgeçilmez pek çok ürün yer alıyor.

Yerel Ticaret ürünü geniş dişli tarak, karışan saçlarınızı kolayca açar, şekillendirici saç fırçasıyla saçlarınız hacim kazanır, Paddle saç fırçası uzun saçları kolayca şekillendirir, oval bambu dişli fırça kalın telli saçları saç derisine zarar vermeden fırçalar, mini bambu saç fırçası ise seyahatler için idealdir.

Yayın tarihi: 11.09.2017
1336
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.