Sofralar Kaya Çiftliği Kahvaltılıklarıyla Bereketleniyor

Sofralar Kaya Çiftliği Kahvaltılıklarıyla Bereketleniyor

Süt ve süt ürünlerini dürüstlük, temiz imalat, insan sağlığına faydalı olma ilkesiyle, Edirne’deki fabrikasında üreten Kaya Çiftliği, Ramazan kampanyasıyla ürünlerine herkesin ulaşabilmesini sağlayarak sofraları bereketlendiriyor.

Kaya Çiftliği’nin 39. yılına özel, Ramazan ayı boyunca sürecek indirim kampanyası, iftar ve sahur sofralarını bereketlendiriyor. Ramazan boyunca 12 üründe uygulanan kampanya, yüksek et fiyatları yüzünden şarküteriye talep gösterecek tüketiciyi ve temiz-sağlıklı ürünleri tercih edenlerin yüzünü güldürecek.Edirne-İpsala’daki fabrikasında 95 çeşit peynir üreten Kaya Çiftliği, peynir, zeytin, kaşar, yöresel peynir grupları, reçel, helva gibi ana kalemlerin dışında, çeşitliliğine ve şarküteri anlayışına uyumlu olacak diğer ürünlerle zenginliğini artırıyor. 700’e yakın ürün çeşidinin sunulduğu Kaya Çiftliği mağazaları ve kampanyalı ürünlerine ulaşmak için telefon 444 0 074; web adresi ise www.kayaciftligi.com.tr.

Yayın tarihi: 24.05.2018
1496
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.