Şıklığınızı Gündüzden Geceye Taşıyın

Şıklığınızı Gündüzden Geceye Taşıyın

Moda dünyasının dikkat çeken yerli markalarından Just Like You, 2018 İlkbahar-Yaz kreasyonu ile günün her anında şıklığı hedefliyor.

Sunduğu tasarımlarda özellikle kaliteli kumaş seçimine önem veren marka, yeni çıkardığı İlkbahar – Yaz koleksiyonunda da ağırlıklı olarak doğal elyaf tercihini devam ettirmiş. Tüketicilerin en çok dikkat ettiği kalıp ve kumaş seçimi noktasında büyük beğeni toplayan Just Like You, bu koleksiyonunda “Gündüzden Geceye Şıklık” mottosuyla öne çıkıyor.Just Like You’nun yaratıcılarından Seden Teymen Özveren, Türk kadının dünya modasına bakışı için “Dünya, sosyal medyanın da etkisiyle avucumuzun içine sığacak kadar küçük bir yer oldu. Dolayısıyla modayı takip etmek de, moda olana ulaşmak da çok kolay. Farklı olan ise alışkanlıklarımız... Türk kadını risksiz giyinmeyi seviyor ve beğendiği tasarımlara, önce başkalarının üzerinde görerek alışmaları gerekiyor” dedi.Just Like You, 2018 İlkbahar - Yaz koleksiyonunda da parçalarının zamansız olmasını hedefliyor. Üzerinde ciddi zaman ve emek sarf edilmiş kalıpları, markanın en büyük güçlerinden biri. Yeşil, kırmızı, lila ve tarçın gibi canlı renklerin tercih edildiği yeni koleksiyon, kamuflajdan, özgün çiçek desenlerine oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunuyor; Özellikle rahatça kombinlenecek gömlekler, yeni sezon plaj elbiseleri, rahat tulum ve şortlar, en az bir beden daha ince gösteren MagicFit pantolonlar kreasyonu zenginleştiren parçalardan. Seden Teymen Özveren, 60 parçadan oluşan bu koleksiyonda sahip olunan tasarımların yıllarca gardıroplarda keyifle yer almasını istediklerini de sözlerine ekledi.

“Gündüzden Geceye Şıklık”

Çıkan tasarımlarda gün boyu şıklığı hedeflediklerinin altını çizen Seden Teymen Özveren, “Gündüz ofiste tercih edilen bir elbisenin, altına stiletto giyerek geceye taşınması Just Like You kadını için çok büyük bir kolaylık. Bu koleksiyondaki hemen her parçayı bu motto altında hem gündüz, hem de gece şıklığında tasarladık. Ayrıca, çekimlerimizi Adana’daki stüdyoya çevrilen özel bir çiftlikte doğa ile iç içe bir ortamda gerçekleştirdik. Adana’nın nefis ikliminde, yeşilliklerin içerisinde tamamladığımız çekimlerde adeta özümüze döndük. Enerjisine çok inandığım bir kreasyon çıktı, eminim bu kreasyonla buluşan modaseverler de bunu hissedecektir” dedi. Ulaşılabilir tasarımları en doğal ve rahat hali ile sunan Just Like You bu sezon da adından oldukça bahsettireceğe benziyor.

Yayın tarihi: 11.05.2018
2082
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.