NUXE Benjamin Millepied İle Güçlerini Birleştirdi

NUXE Benjamin Millepied İle Güçlerini Birleştirdi

Ve ilk filmini sundu: “INSTINCTIVE BEAUTY”

Markanın gelişiminde yepyeni bir dönüm noktası

2017 yılında NUXE, birbirini tekrar eden markaların ve fikirlerin ele geçirmiş olduğu güzellik sektörüne kendi vizyonunu sunarak benzersizliğini ortaya koymuş oldu. Markanın ‘Instinctive Beauty’ (İçgüdülerden gelen güzellik) adını verdiği yeni kimliği hem evrenselliği kucaklıyor, hem de özgürleştiriyor. Doğa dostu ve yenilikçi bir marka olarak NUXE doğal olarak güzellik endüstrisinin önemli alanlarında gerçek bir lider konumunda yer alıyor. NUXE kadınlara alışıldık güzellik kalıplarının aldatmalarından uzak bir şekilde güzel hissetme imkanı sağlıyor. ‘Instinctive Beauty’ aslında NUXE’ün kalbini oluşturuyor: Kadını kendi derin doğasıyla tekrar bir araya getirmek. 

Benjamin Millepied ile yeni bir işbirliği

Bu yeni kimliğini kutlamak amacıyla NUXE, Benjamin Millepied’ye yeni bir macera sundu: ‘Instinctive Beauty’ temalı ilk filminin yapımcılığını üstlenmek ve filmi yönetmek. Hareketlerin gerçek mucidi olarak Benjamin her zaman özgürlük ve duygusallığı dans rutinlerinde sergilemeyi başarmış ve dolayısıyla bu mesajın esasını, gücünü ve imzasını karelere dökmeye en uygun kişi olarak kendini ispatlamıştır. 

Güzelliğin kodlarını yeniden yorumlayan bir film

Benjamin Millepied’nin amacı kadının uyanışını göstermek: Son derece modern ve etkileyici bir şehrin birçok noktasında aynı anda bulunmanın sonucu olarak hissizleşmesinden sonra kadının vücudu uyanıyor. Tasvir edilen şehir ise işlenmemiş mataryellerden oluşan rafine çizgiler ile dekorda vurgulanıyor.

Bu uyanışın sembolü, filmin de gerçek katalizörü güneş, kadının enerjisini yükseltip hareket etme arzusunu, vücudunun suya dalıp çıkmasını ve uzayda özgür kalma arzusunu dürtüyor. Güneş ışığı önce yüzeylere yayılıyor, sonrasında kadının vücudu ve suratına ulaşıp, kadını tepeden tırnağa aydınlatırken aynı zamanda bu uyanış hissini tetikliyor. Vücudu kasılırken sırtına kavis verip gevşiyor ve feminenliği yeşeriyor. Beden dili canlanıyor. Gözleri ve mimikleri daha içten bir hal alıyor.

Hareketleri aracılığıyla kendi gerçek doğasıyla ve içgüdüsel güzelliğiyle iletişime geçebiliyor. Film izleyiciyi bir kadının hislerini ve beden dilininin akıcılığını deneyimlemeye davet ediyor. Her bir hareketi, NUXE'ün doğal ruhuna göz kırpan ve kadının içgüdüsel güzelliğini kutsayan bir işarete dönüşüyor.

Yayın tarihi: 11.09.2017
774
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.