Mahkeme Lokantası’nda Aşka Mahkum Lezzetler

Mahkeme Lokantası’nda Aşka Mahkum Lezzetler

Karaköy’ün en yenisi Mahkeme Lokantası, Sevgililer Günü’nde sizi aşka mahkum ediyor. Cenevizlilerden miras tarihi binası, eşsiz dekorasyonu ve fark yaratan lezzetleriyle sizi yüzyıllar öncesine götürecek mekanda Sevgililer Günü menüsü kişi başı 130 TL.

İstanbul’un tarih kokan semti Karaköy’de adeta bir açık hava müzesini andıran Mahkeme Sokağı’nda Cenevizlilerden miras binada hayat bulan Mahkeme Lokantası, zamanında Fransız elçisi olarak görev yapan Saint Priest tarafından Fransız tüccarların konaklamaları için yapılmış. Eşsiz mutfağı ile de adeta damak şöleni yaşayacağınız Mahkeme Lokantası, yüksek tavanları, tarihi duvarları ve ruhuna uygun müzikleriyle adeta sizi içine çekiyor. Sevgililer Günü’ne lezzetleriyle anlam katacak, özenli mutfağının en güzel tatlarıyla hazırlanan fiks menüsü kişi başı 130 TL.

Her gün değişen menüsüyle doğal ürünlerin öncelik kazandığı eşsiz mutfağının müdavimi olacağınız lokantanın özel toplantı ve VIP konuklara ev sahipliği yapan özel odaları da bulunuyor.

Yayın tarihi: 12.02.2018
3273
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.