Kış Makyajının Trend Renkleri

Kış Makyajının Trend Renkleri

Kış makyajının en güzel renkleri neler?İşte kış makyajının trend renkleri...

Yeni yılın vazgeçilmezi kırmızı rujlar ve allıklar, pastel ve toprak tonlarından oluşan farlar ile makyajınıza renk katan Couleurs by QNET, kış aylarında teninize doğal görünüm sağlayan tatlı pembe allık ile kusursuz bir makyaj deneyimi sunuyor.
Geniş renk yelpazesiyle Aralık ayında ön plana çıkan tonlarından Mercan Parıltısı rujları soğuk kış aylarını çarpıcı rengiyle yumuşatıyor. Tüm dikkatler dudaklarınıza yöneliyor. Geçen senenin en sevilen renklerini bir arada bulacağınız Parlayan Yıldız Farı ise kış makyajının vazgeçilmez tonlarını bir arada sunuyor. Fümeden, maviye, sofistike bej tonlarından, canlı pembelere kadar farklı tonları barındırmakla birlikte far koleksiyonu kış makyajınızın mükemmel bir tamamlayıcısı oluyor.
Ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve “Animal Testing Declaration” belgesini taşıyor.
Tek sürüşte istenilen renge ulaşmanızı sağlayan ruj, mercan tonlarındaki Mercan Parıltısı ile dudaklarınıza doğal bir canlılık katıyor. Rujunuzun ince dokunuşlu yapısı ve kalıcı formülü gülüşünüze tüm gün renk katarken, dudaklarınızın ihtiyaç duyduğu nemi kazanmalarına destek oluyor.

Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 26 TL

Farlarda Parlayan Yıldız seçeneği, gözlerinizde özel ve çekici bir etki yaratmanıza yardımcı oluyor. Sofistike renklerde 4 farklı tonunu barındıran farın kolay sürülebilir, yumuşak formülü ile bakışlarınıza pırıltı katabilir, kalıcılığı sayesinde tüm gün parıltılı bir göz makyajına sahip olabilirsiniz.

Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 32 TL

Allık ailesinin en renkli üyelerinden olan Tatlı Mod allık, şeftali rengiyle yanaklarınızın solgun görünmesini önleyerek, cildinize canlılık katmanıza yardımcı olur. Kolay uygulanabilen ve kalıcı yapısıyla gün boyu enerjik görünmenizi sağlar.

Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 28 TL

Yayın tarihi: 02.12.2016
3254
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.