Gül Bahçelerinin Kokusu Etrafınızı Saracak

Gül Bahçelerinin Kokusu Etrafınızı Saracak

Yediveren güllerinden ilham alan Selin Bahçe Gülü 7, gül ve yemyeşil yapraklarının yağmur sonrasındaki kokusu ile etrafınızı saracak. Gün boyu tazelik hissini veren bu eşsiz koku, gül bahçelerinin kapılarını aralayacak.

Yüzyılı aşan tarihi ve tecrübesiyle hatıralarımızda bıraktığımız kokuları bugünlere kazandıran Selin, doğadan ilham aldığı “Hayatın Kokusu” serisiyle doğal ve saf yaşamı evlere taşıyor. Dalından koparmaya kıyamadığımız, koklamaya doyamadığımız bahçe gülü Hayatın Kokusu serisinde Selin Bahçe Gülü 7 ile hayat buluyor. Kendinizi adeta gül bahçelerinde hissedeceğiniz bu kokuyla ruhunuz dinlenecek, ferahlatıcı ve kalıcı etkisiyle de gün boyunca tazelik hissi sizinle olacak.

Ardıç, Hanımeli, Lavanta ve Sığla seçenekleri de bulunan seri kare, silindir, spreyli formatlarında olup Selin silindir ambalajlar Migros’a, 100 ml’lik pump formatı ise Watsons’a özel raflarda. Sığla Kolonyası ise sadece Migros’ta satışa sunuluyor.

Yayın tarihi: 18.05.2018
1184
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.