Mahmure

Alışveriş

Alışveriş

Bu Yaz Denizleri Çocuklar Fethedecek

Bu Yaz Denizleri Çocuklar Fethedecek

Çocukla tatile çıkmak zor ama imkansız değil! Hatta eğer doğru ekipmanla yola çıkarsanız hayatınızın en güzel tatilini geçirebilirsiniz.

Güncellenme tarihi: 14.08.2017

Modanın e-ticaretteki adresi Morhipo.com, çocukla tatil için gerekli ihtiyaç listesini sizin için hazırladı!Yürümeyi bilmeyen bir bebek, hava değişiminden dolayı hastalanmadığı sürece tatilde size neredeyse hiç zorluk çıkarmaz. Asıl sorun bebeğiniz yürümeye ve dolayısıyla koşmaya başladığında ortaya çıkar. Çünkü meraklı küçük bir yaramazı zarar görmeden tatile çıkarmak büyük bir çaba gerektirir. Çocuğunuzu tatilde oyalayacak ve zaman geçirirken mutlu edecek her şeyi Morhipo Mag Editörleri bir araya getirdi.

Tatil için bavul hazırlarken yanınıza almanız gereken her şeyi önceden not etmeniz size hem zaman kazandırır hem de bir şey unutmadan tatile çıkabilirsiniz. Bu nedenle tatil için hazırlanmadan önce not almaya başlayın. Listenizde olması gerekenler: Bol bol yedek kıyafet, güneş ve sivri sinek koruyucuları, güneş gözlüğü, suya dayanıklı şapkalar, simitler, kolluklar ve tabii ki son dönemin popüler Instagram karelerinin vazgeçilmezleri olan deniz yatakları. Bu arada küçük bir bilgi; anneler kırmızı ve turuncu gibi canlı renklerdeki simit ve yatakları daha çok tercih ediyorlar, çünkü uzak mesafelerde bile denizde bu renkler kolaylıkla seçilebiliyor.

Öncelikle bir otele gittiğinizi varsayarsak, çocuklarla arası iyi olan bir tatil merkezi seçtiğinizden emin olmalısınız. Çocuk aktivitelerinin bol olduğu bir ortam sizin için kurtarıcı olabilir. Tatil akşamlarında yanınızda pusetle dolaşacaksanız, bebeğiniz uyuduğunda üstünü örtebileceğiniz ince bir battaniyeden, deniz kenarında çocuğunuzun rahat etmesi çin deniz ayakkabısına kadar her şeyi aldığınıza emin olun. Tabii acil durumlar için otelin doktorunun olması önemli fakat siz yine de yanınızdan ateş ölçer ve temel ilaçları eksik etmeyin.

Eğer tatil için hedefiniz otel yerine ev kiralamaksa, ev ortamında olmak çocuğunuz için daha keyifli olabilir. Böyle bir durumda animasyon geceleri ve oyun alanları gibi kurtarıcılarınız olmayacağı için çocuğunuzu oyalayacak oyun ve oyuncaklara sahip olmalısınız. Bahçe oyuncakları, yine havuzlarda kullanılabilecek yataklar, bahçeye kurulabilecek hamaklar, yaratıcılığı besleyen oyunlar tatilde çocuğunuzu tablet ve akıllı telefonlardan uzak tutabilir.

Çocuk kıyafetleri tatil bavulunun büyük bölümünü kaplayacağından bu konuda özenli olmalısınız. Çocuğu için alışveriş yapan ebeveynler sepetlerine ortalama 99.52 TL’lik ürün ekliyor. Çocuklar için en çok alınan ürünse yüzde 32’lik oranla tişört. Oyuncak kategorisinin popüler tercihiyse yüzde 47 oranla ahşap oyuncaklar. Ardından yüzde 20’lik oranla eğitsel oyuncaklar ailelerin tercihi oluyor. Siz de alışverişlerinizde bu istatistiklerden ve önerilerimizden ilham almayı unutmayın!

2044
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.