Akileine ile Yüksek Performanslı Spor

Akileine ile Yüksek Performanslı Spor

Spor yapmak, sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazları arasındadır. Sağlıklı beden için yapılan spor; öncesinde yeterli hazırlık yapılmadığında ve vücut yeteri kadar korunmadığında, kas yırtılmaları, şişme, kabarcık oluşumu, kas ağrısı gibi günlük aktiviteye ara vermeyi gerektirecek sorunlara neden olabilir.

Fransa’nın 1 numaralı ayak bakım markası Akileine, spor esnasında yaşanacak problemleri ortadan kaldırmak ve sporculara yüksek performans sağlamak amacıyla özel olarak formüle edilmiş 4 tane spor ürünü sunmaktadır.

- Start Isınmaya Yardımcı Jel spor öncesi ısınmaya vakti az olanların, soğuk hava veya yağmurda spor yapanların ve kış sporlarıyla uğraşanların ısınmayı kolaylaştırmalarını sağlar.

- Nok Sürtünme Karşıtı Krem sürtünme nedeniyle oluşan kabarcıklara ve kızarıklıklara karşı koruma sağlar, vücudun her yerinde sürtünmeyi önlemeye yardımcı olur.

- Relax Rahatlatıcı Jel spordan sonra yaşanan kas yorgunluğu hissini azaltmaya yardımcı olur.

- Ice Anında Soğutucu Jel spor esnasında oluşan çarpma ve ezilme durumunda morarma ve şişme oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Sadece yetkili eczanelerde satılan Akileine ürünlerinin güvenilirliği ve etkinliği dermatolojik olarak test edilmiştir.

Yayın tarihi: 11.05.2018
829
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.