2018 Makyaj Trendleri Neler Olacak?

2018 Makyaj Trendleri Neler Olacak?

Doğal makyaj, neon renkler ve ışıltılı bir ten... 2017- 2018 sonbahar kış makyaj trendlerinde doğal makyaj, ışıltılı tenler, neon renkler ön plana çıkıyor. Inglot Türkiye Mağaza ve Eğitim Koordinatörü Sinem Danabaş, yeni sezon makyajında; kaşa kadar dağıtılmış, doğal tonlu smokey (dumanlı) makyajların ve göz içine çekilen siyah kalemlerin sıklıkla tercih edileceğini vurguluyor.

Geniş renk yelpazesi ve zengin ürün portföyüyle dikkat çeken Inglot Türkiye Mağaza ve Eğitim Koordinatörü Sinem Danabaş, yeni sezon makyajına daha çok cesur ve canlı renklerin hakim olacağını söylüyor. Danabaş, “Doğal ama aynı zamanda neon ve canlı renklerin de yoğun olarak kullanıldığı bir var. Neon göz kapakları, çok renkli ve sıra dışı bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Göz kapaklarını makyajda daha önemli hale getirmek için bu renkler tercih edilebilir. Dudaklarda ise; karamelden, daha koyu tonlara uzanan renkleri görmek mümkün” dedi. Parıltılı makyajın da geri döndüğünü vurgulayan Danabaş, özellikle son dönemlerde aydınlatıcıların elmacık kemiklerinden uzaklaşıp, göz çevresine odaklanmaya başladığını da belirtti.

Inglot yeni koleksiyonlarıyla 2018’e iddialı bir giriş yapıyor
Yoğun ve canlı renkleri son teknoloji bilimsel ürünleri bir araya getirmeyi başaran Inglot’un yeni koleksiyonlarında 2017-2018 makyaj trendlerine uyum sağlayan ürünler yer alıyor. Yeni koleksiyonlarıyla 2018’e iddialı bir giriş yapanInglot’unItalianKiss, GlowOut ve Inglot LAB 1983 adlı koleksiyonlarında yer alan ürünler, güzellik anlayışınıza farklılık getirecek.

Inglot’unItalianKiss Koleksiyonu, genel olarak sıcak karamel tonlarından ilham alıyor ve enerjik turuncular barındırıyor. Koleksiyon, 5 adet FreedomSystem far, 3 adet AmcEyeliner Gel, 3 farklı takma kirpik ve 11 adet HD LipTintMatte ruj serisinden oluşuyor.Caramel ve klasik nude tonlardan, yoğun turuncuya kadar olan renklerle dikkat çeken ruj serisi, siyah renk seçeneğiyle de koleksiyonun odak noktası.

Enerjik renklerden, yoğun ışıltıya
Hem far, hem aydınlatıcı hem de allık’ı aynı üründe bulmak mümkün mü? Evet, InglotyeniGlowOut serisiyle artık mümkün. Koleksiyonda ışıldamanızı sağlayan 3 farklı ürün çeşidi bulunuyor. Softsparkler, bej, kahve renklerinin altın yansımasıyla cildinizin iç parıltısını ortaya çıkarıyor.MediumSparkler, daha romantik pembe-şeftali tonlarında yüz ve vücut için aydınlatıcı olarak kullanılabiliyor. IntenseSparkler ise, bej, kahve, şeftali, lila ve pembe olmak üzere beş farklı tonda yoğun ışıltı sağlıyor.

Cilt bakım koleksiyonu InglotLab 1983’ün ilk ürünleri serum

Aynı zamanda cildinizi yenilemeye yönelik geliştirilen yepyeni gece ve gündüz serumları yenicilt bakım koleksiyonu InglotLab 1983’ün ilk ürünleri. 30 yılı aşan laboratuvar tecrübesiyle ve uzun süren araştırmalar sonucunda piyasaya sürülen bu seride Hydratingday serum ve Revitalizingnight serum, uzun süren nem hissi ve yenileyici etkileriyle kullananlara konforlu bir cilt bakımı deneyimi vadediyor.Her iki serumda parfüm veya boyar madde içermiyor. Koleksiyona ilerleyen dönemlerde yeni ürünler de eklenecek.

Yayın tarihi: 13.12.2017
2826
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.